Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 F incelnek segítsünk gyakorirosok nőt találni, vélemény?

Figyelt kérdés
Sajnálom szegény embert. Ha lenne csaja akkor nem lenne ennyire sok harag benne. Össze kellene dugni a fejünket és kitalálni valamit. Mit gondoltok? Ha valaki nem tudná kire gondolok: van itt az oldalon egy felhasználó aki a nőkről szokott sértő dolgokat írni, a megjegyzés végén meg leírja, hogy 37 F incel.

2022. ápr. 17. 10:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/130 A kérdező kommentje:
Szerintem 37 F incel nem mer kezdeményezni. Lányok a gyakorin. Először ti írjatok rá. Tudom a férfinak szokás kezdeményezni, viszont vannak nyuszik közöttünk. Szerintem 37 F incel is ilyen. Írjatok rá, mutatkozzatok be. Aztán alakul. Rendes férfi szerintem 37 F incel. Csak a 37 évben nem szexelt meg kapott szeretetet soha. Ettől gyűlölet meg harag halmozódott fel benne. Viszont egy szerető lány segíthetne ezen.
2022. ápr. 17. 11:08
 22/130 anonim ***** válasza:
85%
Közèpkorú fèrfi, aki mèg nem szexelt sosem, ki a fenènek kène egy ilyen alak?
2022. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/130 anonim ***** válasza:
88%

Elmondok valamit: 34 éves ex pasim olyan szintű önértékelési zavarban szenvedett, hogy elmondani nem tudom. Mindennel és mindenkivel baja volt. Teljesen magába volt fordulva, meg volt keseredve.


Mindezek ellenére megláttam benne valamit, hogy ő valójában nagyon jó ember. Én is azt hittem, hogy a szeretetem és a törődésem segíteni fog...


1 év után rá kellett jöjjek, hogy bármit teszek, ő megpróbál engem a mélybe rántani. Boldogtalan lettem és elkezdtem magamba fordulni.


És az a durva, hogy folyamatosan beszêltünk róla és ő azért hogy ide jutott nem magát, hanem mindenki mást hibáztatott..

2022. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/130 A kérdező kommentje:

most őszintén, kinek akarsz a nyakába varrni egy egy nőgyűlőlő szerencseétlenséget?


Szedje össze magát, utána lesz barátnő.


Mint mondtam ő nem mer kezdeményezni. Segíteni kell neki.

2022. ápr. 17. 11:14
 25/130 anonim ***** válasza:
86%
Ez csak tüneti kezelés lenne, a probléma gyökere (a torz világ- és önkép) nem változna. Először rendbe kéne tennie az életét, egy kis terápia, aztán jöhet a nőzés. Így csak még rosszabb lenne neki is, meg a szerencsétlen nőnek is, aki vele lenne.
2022. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/130 anonim ***** válasza:
86%
#24 De arra nyílván van mersze, hogy névtelenül mocskolja a nőket egy internetes fórumon.
2022. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/130 anonim ***** válasza:
83%
Akkor fizess neki egy qrvát ha ennyire sajnálod.
2022. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/130 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyenek segítsenek magukon a nyavalygás helyett.
2022. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/130 A kérdező kommentje:

#24 De arra nyílván van mersze, hogy névtelenül mocskolja a nőket egy internetes fórumon.


Nem kell komolyan venni a gyűlölködő megjegyzéseket, ő csak haragból beszél. Ő most olyan helyzetbe van mint Elliot Rodger. Tombol benne az agresszió mert nem tud dugni. Gondolj bele, 37 éves és még semmi szex nem volt. Egy férfinek már gyerek kora óta van szex igénye. Gondolj bele, évtizedekig cölibátus, szörnyű.

2022. ápr. 17. 11:28
 30/130 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak a dugás a probléma, menjen prostihoz...
2022. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!