Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 F incelnek segítsünk gyakorirosok nőt találni, vélemény?

Figyelt kérdés
Sajnálom szegény embert. Ha lenne csaja akkor nem lenne ennyire sok harag benne. Össze kellene dugni a fejünket és kitalálni valamit. Mit gondoltok? Ha valaki nem tudná kire gondolok: van itt az oldalon egy felhasználó aki a nőkről szokott sértő dolgokat írni, a megjegyzés végén meg leírja, hogy 37 F incel.

2022. ápr. 17. 10:42
 71/130 A kérdező kommentje:

Látom te lúzer vagy, és neked az.


Mondja ezt az egy pipás, akit mindenki lepontoz mert olyan értelmeseket ír.

2022. ápr. 17. 13:10
 72/130 A kérdező kommentje:

aha ez ilyen egyszerű xd


Nem kell vele foglalkozni. Tipikus nő. Dumál a terápiáról, viszont ha ronda meg szegény a pasi akkor a kutyának nem kell. Ilyenek a nők, bort isznak és vízet prédikálnak.

2022. ápr. 17. 13:13
 73/130 anonim ***** válasza:
88%
Tegyél ellene. Férfiként mondom, te vagy a hibás. Tedd az életed rendbe, állj máshogy a dolgokhoz, és van plasztikai sebész is ha ronda vagy. Ha kapcsolatot akarsz és nincs, akkor nyilván nem vagy kész még rá. Más dolgokkal kell előbb foglalkoznod.
2022. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/130 anonim ***** válasza:
86%

Ma 11:32


Mi? Egyrészt itt pipák vannak nem csillagok. Másrészt másoknak is van ugyanennyi értékelése, nem csak nekem. Harmadrészt, nem szoktam írni inceles kérdések alá meg nagyon sehova, nem tudom kivel keversz.

2022. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/130 anonim ***** válasza:
86%
73 szívemből szóltál! de az itteni incelek nem fognak halgatni a szép szóra inkább sajnáltatják magukat
2022. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/130 A kérdező kommentje:

Tegyél ellene. Férfiként mondom, te vagy a hibás. Tedd az életed rendbe, állj máshogy a dolgokhoz, és van plasztikai sebész is ha ronda vagy. Ha kapcsolatot akarsz és nincs, akkor nyilván nem vagy kész még rá. Más dolgokkal kell előbb foglalkoznod.


Te hülye vagy mint egy majom.

Plasztikai sebész hogyan csinál egy ilyen embert:

[link]

Egy ilyenből:

[link]

2022. ápr. 17. 13:28
 77/130 anonim ***** válasza:
86%

#76: a második fickón egyértelműen látszik, hogy értelmi fogyatékos.


Ezek az itt önsajnáló inceleknek nincs ilyen betegségük.

2022. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/130 anonim ***** válasza:
78%

76

Nyilván sehogy, de gondolom te is tudod, hogy a párkapcsolatban élő férfiak döntő többsége nem néz ki olyan jól, mint az első képen szereplő pali.

Viszont a második képen levő srác egyáltalán nem vészes. Ha lefogyna, venne valami kevésbé ultraciki pólót, és találna egy szemüveget, ami az ő mérete, akkor egy teljesen elfogadható pár lenne. (Nyilván a személyiségét nem ismerem, de most csak a külsőről beszélünk.)

2022. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/130 anonim ***** válasza:
100%
77: én azt hittem eddig hogy az a narratíva, hogy az incelek pedig fogyatékosok és elmebetegek. akkor ez most hogy is van?
2022. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/130 anonim ***** válasza:
84%
#79: simán csak idióták. Egy fogyatékkal élő ember már teljesen más tészta.
2022. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!