Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a magasság mánia olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a magasság mánia olyan szintekig eszkalálódott hogy már azokat a nőket is érdekli akiknek nem is egy fontos szempont?

Figyelt kérdés

Gondolom az online társkeresés térhódítása miatt lett ez ekkora dolog.


Azt nem tudod tárgyilagosan beírni hogy jóképű vagy e, de magasság cm pontosan megadható.


Úgy érzem sok nőt (főleg az alacsonyabbakat) annyira ez nem izgat, de már úgy érzik hogy akkor számítanak sikeres nőnek, ha magas pasijuk van. Ezért nekik is fő szempont.


2022. ápr. 6. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Orbánnak is van felesége pedig csak 170 centi kb. Hagyjátok már ezt a magasság dolgot :D
2022. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Van erről a magasság dologról egy tanulságos storym: 175 cm vagyok. Összejöttem egy igazán jó pasival annak ellenére, hogy 169 cm volt. Engem sose zavart, hogy magasabb vagyok nála. Őt annál inkább! Rajtam élte ki a frusztrációját, hogy alacsonyabb nálam. Azóta megfogadtam, hogy soha többé nem leszek együtt alacsonyabb pasival. A férjem 180 cm, tehát nem sokkal magasabb nálam.
2022. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony vagyok, nekem mindig a magas pasik tetszettek. Nem tudom, miért. Csomó embernek vannak preferenciái, amikben nincs logika. Hisz pont ez a lényege.
2022. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 Elvileg 174, én azt nem értem inkább miért törpézik le mindig.:D Nem mondom, hogy magas, de az nem is alacsony azért.Inkább csak nagyon kövér.
2022. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... Én a magam 172 cm-jével tényleg nehezen tudom elképzelni, hogy egy 170-nél alacsonyabb férfival járjak, és ebben bizonyára van némi felszínesség.

Ezt már nem lehet kiirtani az emberből...

Azzal viszont nem értek egyet, hogy az online társkeresés miatt vált fontossá a magasság. Egyrészt mindig is a magas és izmos férfiak számjtottak vonzónak, másrészt épp hogy az online ismerkedés teszi lehetvé a "csalást".

174 körüli férfiak 180-nak hazudják magukat, 80 kilós nők pedig 60-nak...

2022. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább legfeljebb általánossagban nőtt meg az emberek ingerküszöbe. Ebben az online ismerkedés olyan értelemben játszhat közre, hogy halomban vannak a jobbnál jobb tulajdonságokkal rendelkező jelöltek, akiknél valójában esélye sincs, de mégis úgy tűnik mintha lenne.
2022. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Valóban az online társkeresés extrém mértékre növelte a külsőt illető elvárásokat. És végül is ez logikus is. Az internet előtti világban egy átlag nő nagyj

ból válogathatott a közvetlen környezetéből, iskola, munkahely, a lakhelye. Tehát limitált volt az elérhető férfiak száma, így a külsőt tekintve is volt egy sáv amelyen belül elhelyezkedtek ezek a férfiak. Az online világban mindez felborult bárki regisztrálhat egy társkeresőre és akár az egész világon kereshet amgának párt. Így a szélső értékek jóval kitolódtak, minde az extrém jól kinéző, mind az extrém csúnya irányban. De egyre inkább csak az extré, jól kinéző felé. Szóval ha egy átlag nő pl. Tinderen válogathat a jobbnál jobb képű faszik közül, akkor minek álljon le a szomszéd Józsi, vagy a melós Sanyi típussal? Akik nem feltéltenül rondák vagy igénytelenek, csak egyszerűen koránt sem az online "topmodell" kategóriát képviselik. Szóval manapság az a helyzet áll fenn, hogy mindig van jobb és ez a jobb szinte mindig könnyen el is érhető a jobb. Olyan ez mint a boltok esete. A szocializmusban volt 5 féle termék most van 500000 féle. Nyilván azt fogod választani ami a legjobb (a pénztárcádhoz mérten).

2022. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

7

Oké, egy okot mondj, amiért ezt ne vonatkoztassuk a férfiakra is.

2022. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 197 cm vagyok mégsem állnak sorban előttem a nők csak emiatt. Helyes arcú is vagyok, azzal sincs gond. Nem csak ezek számítanak.
2022. ápr. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"Oké, egy okot mondj, amiért ezt ne vonatkoztassuk a férfiakra is."


Társkeresőkön statisztikailag 2X annyi férfi van mint nő. Ez még jobban felfelé tornássza a női elvárásokat, mivel a legrondább, legigénytelenbb nő is fog tudni válogatni teljesen normális férfiak között. Youtube-on rengeteg videó van, amikor öregasszonyként beregisztráltak és eszméletlen mennyi lájkot, match-et, üzenetet kapnak így is. Olyan szintű a férfiaknál sokszor az elkeseredettség, hogy már bárkivel hajlandóak lennének összejönni csak legyen valaki.

2022. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!