Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párválasztásnál gondolsz rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztásnál gondolsz rá, hogy a leendő gyereketek milyen lesz? Mennyire számít a külső (pl. szemszín, magasság), vagy belső tulajdonság (pl. bájos, határozott)?

Figyelt kérdés

Én mindig bájos lánnyal próbálok ismerkedni, mert aranyos gyereket szeretnék... ugyanakkor a lelki erőt, határozottságot is nagyra értékelem, mert nem szeretném, hogy kamaszkorban-fiatal felnőttként életképtelen legyen a gyerekem.

Más is gondol ilyenekre?

29/F


2022. ápr. 5. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Persze. Genetikai hibásakkal nem is ismerkedem eleve.
2022. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az a "buktató" hogy két szép embernek nem mindig lesz szép gyereke. Láttam már olyam családot ahol mindkét szülő szép ember volt, de a gyerek hát szegény...más rokonra is hasonlíthat a gyerek, vagy szimplán lehet hogy két szép ember "keveréke" valahogy mégsem mutat majd olyan jól.


De szerintem társat nem ez alapján kell valasztani.

2022. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem akarok gyereket :)
2022. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Sosem terveztem gyereket, ezért nem is gondoltam ilyenre. Magamnak választottam párt, nem a leendő gyerekemnek apát.
2022. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem helytálló. A gyerek példákat lát, nem örökli a viselkedést... :) Szerintem nem normális dolog ezalapján választani párt.
2022. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hallottál már arról, hogy 7.íziglen bármit örökölhet a gyerek?

Egyáltalán nem biztos, hogy két szép embernek szép gyereke lesz, vagy forditva.

Az én fiam pl.egyikőnkre sem hasonlít (én szültem, és nem a postásé).

Kreol bőre van, nekünk fehér mint a hó. Dédnagyszüleim kiskunok, ők voltak barnábbak.

Szóval megszívhatod ha így gondolkozol.

Gratulálok hozzá.

2022. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, nem csak az anyukától örököl a gyereke, hanem a többi felmenőtől is?


"7.íziglen bármit örökölhet a gyerek?"

Hülyeség ez a 7. Semmi bizonyíték nincs erre, bármi előbukkanhat a múltból.


Amúgy, szeretnél egy bájos, nőies tulajdonságokkal rendelkező fiú gyereket? :D

2022. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Láttam egy cikket, hogy valaki kínában ki volt borulva, mert gyönyörű felesége volt és rettenet ronda gyereke. Plasztikáztatott a nő.
2022. ápr. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Részben emiatt sem akarok gyereket. Nem vagyok olyan önző, hogy továbbörökítsem a selejtes génjeimet. Miért szenvedjen tovább más is emiatt? Inkább maradok örökre egyedül.
2022. ápr. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Az életképtelen típusú férfiaknak nem kell szaporodni.
2022. ápr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!