Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párválasztásnál gondolsz rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztásnál gondolsz rá, hogy a leendő gyereketek milyen lesz? Mennyire számít a külső (pl. szemszín, magasság), vagy belső tulajdonság (pl. bájos, határozott)?

Figyelt kérdés

Én mindig bájos lánnyal próbálok ismerkedni, mert aranyos gyereket szeretnék... ugyanakkor a lelki erőt, határozottságot is nagyra értékelem, mert nem szeretném, hogy kamaszkorban-fiatal felnőttként életképtelen legyen a gyerekem.

Más is gondol ilyenekre?

29/F


2022. ápr. 5. 20:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
Persze, hogy gondolok rá, ezért ismerkedem csak gazdag, jól pasikkal. Hogy a gyerekemnek ne kelljen hiányt szenvednie. Nekem sokat mond a jellemről, az hogy valaki képes előteremteni nem csak a minimál pénzt, hanem azon felül is.
2022. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#8: Igen, meg lehet, apuka is ronda volt :D
2022. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja mert a gazdagság örökké szól...
2022. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

8

Igen, az egy kamu volt. A nő egy nagyon szép modell (egyébként nem plasztikáztatott), a férfi egy nagyon jóképű férfi modell. Semmi közük nem volt egymáshoz, egy reklámban voltak. A gyerekek is szereplők voltak, ők csúnyák voltak. A nőnek TÖKÉLETESEN tönkretették az életét, hülyét csináltak belőle, azóta nem kap munkát.


Ezzel együtt természetesen szép szülőknek lehet csúnya gyereke, csúnyának lehet szép.


Nekem pl. a kisebb gyerekem nagyon jól sikerült, az apjával kétszer voltunk együtt védekezés nélkül, mindkétszer teherbe estem azonnal. Vannak ilyen genetikai összeillőségek, attól még sajnos nem volt jó a kapcsolatunk és még előre látni sem lehetett, hogy ilyen összeillőek vagyunk, mert neten ismerkedtünk meg akkoriban, amikor nem volt még fent fénykép senkinek. (Egy barátnőm a saját párjával pontosan így volt. Gyönyörű kislányaik születtek, amúgy a kapcsolatuk sz.r volt.)

2022. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Utolsó hogy érted azt hogy a kisebb gyereked nagyon jól sikerült? A nagyobbal mi a probléma?
2022. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15

Semmi. A két gyerek két apukától van. Ő is csodaszép és csodaokos, de objektíven valószínűleg a kisebb kapná a több közönségszavazatot. :)

2022. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, érdekes :)

Sokan leragadtak a külsőségeknél - nyilván objektív, hogy mi a "szép", és erre nehéz alapozni az öröklés kapcsán... minden esetre sokszor megnézem a fiatal szülőket, és egy pisze orrú alacsony, mosolygós nőnek általában a gyereke is olyan (konkrétan az ismerőseim között aki szeplős, annak a szülei is szeplősek, és aki nem, annak a szülei sem).


"Nekem sokat mond a jellemről, az hogy valaki képes előteremteni nem csak a minimál pénzt, hanem azon felül is" - Érdekes, hogy a belső tulajdonságokról csak egy válasz jött, pedig szerintem sokat számít, nem csak nevelés kérdése, hogy milyen lesz a gyerek.

2022. ápr. 7. 20:22
 18/20 anonim ***** válasza:

Az én férjem annyira szeplős, hogy az már túl sok. És egyik gyerekem sem az.

Na erre varrjál gombot.

2022. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, és sem anyósom nem szeplős, sem apósom nem volt az.
2022. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Sokan leragadtak a külsőségeknél - nyilván objektív, hogy mi a "szép", és erre nehéz alapozni az öröklés kapcsán..."


Apám normálisan nézett ki fiatal korában, nem volt egy top ktegóriás pasi, de azért nem is volt rossz. Anyám nagyon szép nő volt, gyönyörő arca volt, vékony volt mégis egy igazi "kemény, harcias" nő, sose sminkelt vagy foglalkozott ilyen "tipikus" npies szépségápolási dolgokkal, mégis mindig nagyon szép volt, úgy alapból természetesen.

Nővérem átlagos lett talán kicsit átlag feletti külsőre.

Hugom igazi "top kategóriás" csaj, magas, vékony, van segge-melle, szép arca van, szép haja stb.

És hát én... 27 éves koromra igazán ocsmány szörny kinézetem lett, szóval a genetika érdekesen működik. Én örököltem minden szart ami végigment a családban, vagy akár csak lappangott pár generációig. És viszonylag korán ki is ütközött ez a sok defekt nálam. Úgyhogy én szívok rendesen. Ezért sem akarok soha gyereket, ki tudja milyen undorító szörnyek születnének. Nem akarnék senkivel így kicseszni.

2022. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!