Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők főleg magasság, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők főleg magasság, a férfiak főleg életkor alapján filtereznek társkeresőkön?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 10:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Baromság ez így ebben a formában.
2022. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Én még magasságot sem merek nézni, csak ott kezdem hogy minimum ne legyen mar igenytelen paraszt aki csak beszólni tud, meg dick pick-eket küldözgetni, vagy azt hiszik hogy szivességet tesznek azzal ha meghivnak szexre.


Ha egy normális van csak utána jön a többi kritérium. Pl közelben lakjon, legyen szingli, művelt, komolyan vegyen, tegyen bele az ismerkedésbe stb


A magasság nem is tudom hanyadik csak a prioritásban.

2022. márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt se tudom pontosan én hány cm vagyok így nekem pl ez teljesen mindegy. Vagyis hazudok, nem szeretem ha valakinek a hónalja alatt vagyok. De ez nem kizáró ok. Volt nagyon magas párom is és nálam alacsonyabb is.
2022. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a magasság az első szűrő. Szerencsére már sokan kiírják az adatlapjukra, így nem lesznek felesleges beszélgetések. Nekem ugyan még nem hazudtak magasságról, de jó pár ismerősömnek igen, ezek nem is tudom mire számítanak amikor megjelennek a 180 helyett 170centijükkel.
2022. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem életkor alapján mindenki szűr. A nők is. És igen, a legtöbb nő még pluszban magasság alapján is.
2022. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Ne hidd, hogy a férfiak nem szűrnek magasság alapján!

És súly alapján is!


A legtöbb ember elég összetett szempontok alapján válogat, mikor társat keres. Az is, akinél ez nem tudatos.

2022. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 BohócKolbász ***** válasza:
21%
Az a bula amelyik azt írja nem számít a magasság kamuzik. Az első szempont nála h milyen magas a faszi. Tapasztaltam már ezt sokszor. Ellenpélda nem volt. Eldumáltunk tök jól aztán benyögi h milyen magas vagyok. Mondtam mekkora, erre jött a nyafogás hogy neki ez nem jó. Nem vehet fel magassarkút meg nem érzi a biztonságot stb. Valami kamuduma mindig akadt. Konkrétan a nálam pár centivel alacsonyabbak meg az egymagasak is a magasakat keresik inkább. Szóval eléggé csaló az a női állítás h nem a magasság számít. Jobb egyből ezzel nyitni megmondani hogy a nő ne húzza a férfi idejét és ne áltassa.
2022. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem társkeresőzöm, szeretem az alacsony férfiakat, a kinézete elég, ha olyan, mint az enyém, életkorban pedig a korosztályomat preferálom, ahogy illik.
2022. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 BohócKolbász ***** válasza:
24%
#8 Attól függ mekkora az akkora! :D
2022. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
165 centis kalandom volt már. Én 170 körüli vagyok.🤷‍♀️
2022. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!