Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nálatok kizáró ok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nálatok kizáró ok ha a férfi 250 ezret vagy annál is kevesebbet keres?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 10:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:

#60

Mi számit soknak?

2022. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
94%

"Teljesen atlag fizetés ez a 450 nálunk!"


Nem, nem az.


Az átlag fizetés még a KSH szerint is bruttóban annyi, azaz nettó 280-300 körül van.


Na mindegy, mondom hogy itt sokan egy álomvilágban élnek. Jó nektek, de a valóság rohadtul nem ez.


Dunántúli közepes városban élek, tehát elvileg az ország "jobb" felén, de itt ha benyögsz egy bruttó! 450 ezres fizetési igényt már forgatják a szemüket a legtöbb helyen.

Aki vezető pozícióban van és önerőből küzdötte oda magát, ők is hosszú 15-20 év munkájával jutotnak el ilyen bérekig és igen itt is jelen van egy "elit", akik valamilyen módon igencsak hamar extrém (milliós) béreket érnek el akár olyan helyeken is ahol alapvető dolgok hiányoznak. Pl. az én munkahelyem is ilyen: folyamatosan döglődő cég, aminek mostanában azért jobban megy, de a vezetőség bizonyos tagjai havi több milliót kaszálnak csak bér gyanánt, míg az átlag melóst minimálbéren foglalkoztatják. Diplomás szakemberek is ilyen br. 400 körül keresnek nagyon max.

Szerintem a legtöbb ember itt soha nem látott nettó 700 ezret egy összegben, ez szinte biztos.


"Viszont, nem tudom jártál e mostanaban boltban, de az élelmiszer arak az egekben vannak!"


Igen és ennek mi köze a bérekhez? Attól még, hogy minden drágul a béremet nem fogja emelni a munkáltatóm, max év elején pár %-ot.

Szóval nem értem erre minek hivatkozni.


NEM állítottam, hogy a pl. 200 ezres bér jó lenne, hanem azt hogy ez a VALÓSÁG és az ÁTLAGOS közeli. Igen, a valóság szívás és szar. De ez van.


58-as azért kíváncsi lennék 28 évesen ezt miből fedezed, vagy milyen munkával.

2022. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
66%

"Mi 4 en vagyunk, férjem netto 600 at keres, én 400at. Épphogy megélünk!"


Akkor valamit k¤va szarul csináltok...

2022. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
56%

"Mondjuk ferfikent is nagy kaland lehet egy minimalberes picsat ellatni minden jo programmal meg kajaval ami egy normalis berbol kitelik. En nokent ezt a felallast sem ertem, dehat egyesek minden szart hazavisznek az utcarol."


Neked ezt nem is kell értened.

2022. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
39%

60-as, IT-ban, gyógyszeriparban pl. Nálunk a cégben szerintem a legrosszabb fizetés is több, mint nettó 400, ami az irodavezetőé lehet és ő is csak tollakat rendel, meg kaját a konyhába nekünk most nagyon leegyszerűsítve.


Nem mindenki keres szarul, bármennyire is hihetetlen.

2022. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
Ez a 250 Budapesttől keletre igenis jó bér (itt keleten 225 nettó az átlag). Budapesten 280-290 nettó az átlag, szóval egy laza másodállás beleférhet emellé.
2022. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:

MEg hol éltek ti de tényleg? Hogy nettó 450 az átlag??? HOl? Melyik országban? Konkrétan igencsak kevés embert ismerek akinek akár a közelébe lenne a fizetése a nettó 450-hez. Aki ilyen 300 körül kap az is többnyire családos ember és az adókedvezmények miatt ennyi a bére. A legtöbben 200 ezret keresnek, normális munkával...


Tényleg néha úgy érzem itt van egy ország az országon belül, egy bizonyos réteg akik valami nagyon szűk buborékban élnek és nem látnak ki belőle...



Én is ezt látom, jöjjön el az ember szabolcsba, borsodba és verje hozzá az agyát a nettó 400 ezres bérével a falhoz, mert itt 10/9 ember nem keres annyit.

2022. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
0%

#67

Itthon élek, és pontosan ezért irom

Csak a havi kajánk 300 ezer környékén van...Netto 450 is kevés már

2022. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
100%
300? Atyaég? Kaviár narancsos kacsával minden nap? Én most belegondolok, munkahelyen főtt étel (és nem rottyantott száraztészta savanyú káposztával) havi 15 ezer ft, és még 40 az egyéb. Normális kaják. De ha nagyon jót akarok, akkor is 60 ból kijön az. Egyedül vagyok. 300 hoz mi kell?
2022. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:

Ketten vagyunk. Minden nap valami hús. Minőségi felvágottak+imádjuk a tengeri halakat, és a minőségi eteleket. Rengeteg zöldseget gyümölcsöt eszünk! Nagy ritkán rendelünk ha pizza ilyesmire vágyunk. Mindketten otthonról dolgozunk, így főzünk!

Egyebként hazudtam, mert ebben benne van a haztartas is. Tehat mososzertől a mosógéptisztiton át a papirtorloig!

2022. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!