Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nálatok kizáró ok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nálatok kizáró ok ha a férfi 250 ezret vagy annál is kevesebbet keres?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 10:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
55%

Nálam igen. Én ennek a sokszorosát keresem és emiatt az életszínvonalam is magasabb. (Egyébként ha én is a szakmámban dolgoznék, hasonlóan keresnék, mint te, ezért váltottam.) Nem tudom elképzelni, hogy mindig én hívjam meg a pasit étterembe, nyaralni, bulikba stb. Mert én rendszeresen járok ilyen helyekre, szóval a másik megoldás meg az lenne, hogy akkor én sem megyek, ami nyilván nem opció.

Szeretnék pár éven belül lakást is venni, egy gyereket is, akkor nekem kiesik a keresetem, de a lakást törleszteni kell, a gyereket meg magunkat meg el kell tartani. Mire mész a 250 ezreddel?


Vannak nők, akiknek ez nem szempont, vagy azért mert bár sokkal jobban élnek, nekik belefér a pasit meghivogatni, vagy mert hasonló szinten keresnek, próbálkozz náluk.

2022. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem korrekt ha valaki a többszörösét keresi és magához hasonló pénzügyi szintű partnert keres.

DE!

Azt azért érdemes észben tartani hogy a fizetés csak egy pillanatnyi adat. Én írtam az egyik korábbi választ, hogy nemrég még ennyit keresett a párom. Most meg a két-háromszorosát, pár hónappal később. Az én fizetésem is 180-400 között változott az idők során. A bevétel nem kőbe vésett. Jönnek jobb lehetőségek, rosszabb lehetőségek.

(Senkibe nem akarok ezzel belekötni, zöldet nyomtam arra is aki azt írta hogy neki nem elég, mert ő többet keres. Jogos. Csak észrevételként írtam le ezt most.)

2022. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
53%

#22

A fiatalság is pillanatnyi adat, de ettől még nem akarok életem elején a szüleim korosztályával kavarni, ellenben ha együtt öregszünk meg, az egészen más, az a természetes.

A testsúly is egy pillanatnyi adat, de eszem ágában nem lenne egy túlsúlyossal összejönni. Ellenben ha a párom hízna meg, sokkal toleránsabb lennék és igyekeznék segíteni neki lefogyni. És ugyanúgy szeretném.


Idegen embereket, akik az első percben sem tetszenek és az első percben is csak a baj van velük, a fasz sem fog pátyolgatni. Nem jár nektek ugyanaz, mint akivel van közös múltunk, más kialakult érzelmek.

2022. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
74%

#23

"A fiatalság is pillanatnyi adat, de ettől még nem akarok életem elején a szüleim korosztályával kavarni"

Ez elég hülye példa, ugyanis nem tudsz gyorsabban öregedni, tehát ha van köztetek 40 év akkor az SOHA nem lesz kevesebb. De ha van köztetek 400ezer bevételbeli különbség, az bármikor lehet kevesebb.


Nem tudom, kit címeztél meg a "nektek" szóval, egyedül írtam a kommentem. Direkt leírtam hogy nem kötekedésnek szánom, nem tudom mivel érdemeltem ki a faszozós stílust. :)

2022. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
71%

Már megint rosszak a számítások.


250, oké. És mi van mellette?


+ Ha van mellette egy hitelmentes, normális lakás és normális autó, úgy már elfogadható lehet.


- Ha van mellette gyerektartás, 100 elmegy albérletre, meg anyád hitelébe is beleadsz, na úgy már egy csövesbánat.

2022. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindegy, mikre kell költenie / milyen kötelezettségei vannak / milyen körülmények között él ennyiből. Nekem volt ennél kevesebbet kereső párom is, több évet együtt is éltünk, nem a pénz, hanem későbbi személyiségbeli különbségek miatt szakítottunk. Nekem az a lényeg, hogy:

- magát el tudja tartani a pénzből (nem mindegy, hogy ebből pl. kell-e gyt.-t fizetnie, milyen albérlete van esetleg, hitelt fizet-e belőle stb.), ill. ne akarja azt korlátozni, hogy én mire költök a saját magam által megkeresett pénzemből... hogy pl. ne vegyem meg a speciális diétámhoz szükséges drágább ételeket vagy ne járjak többet edzésre, mert miért nem fizetem abból pl. inkább az ő cascóját

- marad-e annyi pénze, hogy minőségi programokat tudjunk úgy tartani, hogy ő is fizessen bele néha (mert hajlandó vagyok a többségét fizetni), ill. legyen rá hajlandó (pl. havi 1x elmenni vmi nem Meki étterembe, színházba, moziba)

- ne velem akarja kitartatni a popóját, amiért én többet keresek, ne arra alapozzon, hogy majd én kisegítem (persze, hosszú, komoly kapcsolatban szívesen kisegítem, ha megszorul, de legyen ebből számítóan eltervezett rendszer)


(persze, az sem mindegy, milyen nőről beszélünk - én rendezett körülmények között élek, nincs gyerekem, és nem is akarok... nyilván egy gyerekes nő azért még ezerszer jobban meggondolja az anyagiakat pl.)

2022. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
45%
2x ennyit keresek! Így hogyan akarsz családot? Még a dupplája is majdnem kevés!
2022. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
59%

#27

Honnan veszed, hogy mindenki családot akar? Nekem ez pl totál nem szempont, sose akarok gyereket, ilyen értelemben mindegy hogy 50ezret vagy 5millát keresünk.

2022. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
56%

De úgy látszik ez a pénz tényleg lófax manapság a nőknek.

●A nőknek???????? Neked nem kevés?????


Azt már bele se írtam a kérdésbe hogy komoly kapcsolatra! Család alapítás is szempont. Hogy így bele e kezdenénk egy férfivel aki csak egy melós.

●És miből fogjuk ektartani azt a gyereket???? Csak kérdezem! Vagy ugy gobdoltad, hogy én megyek el szulni, GYED.re ellatom a gyereket, és meg másodállásban dolgozom valahol, mert neked csak ennyi sikerült! És amikor meg ezt leirom (meg leirja még sok másik nő) én vagyok az aranyasó k*rva, mert min. annyit elvárnék, amit én is leteszek az asztalra! Tehát legalabb ezt az átlag netto 450et

2022. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
75%

@28

Én a kerdezőnek válaszoltam! 6-os kommentjére! Csaladot is akar!

(27es voltam)

2022. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!