Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda, de ápolt, igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, de ápolt, igényes nőként miért nem kellek a hasonló férfiaknak?

Figyelt kérdés
Tudom, ne legyenek semmilyen elvárásaim ronda nőként, mert mindenki számára tetszetős párt szeretne satöbbi satöbbi... De ha én vonzónak tudok találni egy "csúnya" férfit (volt már rá példa), akkor fordítva ez hogyhogy nem működik? A férfiaknak ennyivel fontosabb a külső, és a szar adottságokat sehogy nem tudja kompenzálni egy nő? Én ezer fontosabb dolgot fel tudnék sorolni, amivel meg tud fogni egy férfi, mint a genetikája...
2022. márc. 31. 13:01
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
40# Ezért van annyi test- meg önképzavaros nő, aki nem tud megbékélni a saját külsejével. A férfiak beszopták a marketinghazugságot és nem gerjednek az átlagos nőkre. Persze, vannak kivételek, mint mindig mindenben, ez ez egy általános jelenség. Ezért van annyi átlagos vagy az alatti szingli, akik nincsenek normálisan kielégítve és idejönnek károgni meg férfiakat gyalázni meg feminista mozgalmakba tömörülni, mintha a férfiak tehetnének erről is. Itt mindenki meg van vezetve és egyik nem sem járt jól: a marketing által "Jó nőnek" kikiáltott nőket elviszi a férfiak felső párszázaléka, és ott marad egy csomó frusztrált szingli nő meg férfi, aki elégedetlen önmagával és úgy érzi, hogy neki nem osztottak lapot. A kapitalizmus vesztesei...
2022. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Par valaszra: O, mennyivel egyszerubb mindig a masik nemre mutogatni!
2022. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Igen,teljesen igaz.

Ma mi a szépségideál: a nő 45-50 kiló,de inkább 40,mert az a tökéletes.Szőkésbarna haj,hatalmas száj,porcelán arcbőr,meg hozzá a beképzelt,lesz*rlak viselkedés.

Most ehhez képest persze távol lehet esni a valóságtól.Amíg meg ezt látják a közösségi médiában,addig ez nem lesz nekik a természetes,az utcán egy 70 kilós,csúnyácskább lány nem fogja felizgatni.

2022. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
15%

#43: Oké, oké... De, akkor miért panaszkodnak a 70 kilós csúnyácska lányok is, hogy folyamatosan írogatnak nekik a srácok? Sőt, miért van az, hogy 100 kilós csajokat is behúz egy kisvárosban is 100 pasi?


Itt már a nők is tévképzeteket tolnak?

2022. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

#44 nem tudom másnál mi a helyzet,de ismerősi körben ilyen lányok kivétel nélkül szinglik.

Max 1-2 kapcsolatuk volt kamaszkorukban,de azóta semmi nem alakult ki nekik

2022. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

#45: Ez mondjuk annak tekintetében elég irreális, hogy rengeteg párt látni mindenhol az utcán. Az én környezetemben kb. fele-fele az arány. Az emberek fele kapcsolatban van, a másik nem.

Ha a környezetedben minden lány szingli, akkor arról vagy ők tehetnek vagy egy bizonyos jellegű környezet vonz jobban.

2022. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos arcú és testű nő vagyok, kb észre sem vesznek a pasik, mintha levegő lennék. Nálam sokkal szebb nők meg folyton arról mesélnek, hogy hogyan mozdult rájuk egy hím egyed az utcán vagy a fogorvosnál. Engem amúgy ez nem zavar annyira, viszont utálom, mikor a férfiak (nyilván a nők is) hazudnak erről. Ha átlagos/ronda vagy, a kutya sem fog rád hederíteni, ezt a saját bőrömön is tapasztaltam. Persze esélyed még van egy kapcsolatra, csak minél szarabbul nézel ki, annál kevesebb.
2022. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
ismerkednél velem?
2022. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!