Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak ennyire hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak ennyire hasonló lenne az ízlésük?

Figyelt kérdés
Amikor felmegyek egy társkeresőre akkor azt veszem észre hogy amelyik nő nekem bejönne azok kapják a legtöbb levelet illetve Badoon is azoknak szinte nem lehet írni egyből, csak lájkolás után. Emiatt úgy látom hogy eléggé hasonló az ízlésük az összes férfinek, ugyanaz a típusú nők jönnek be, illetve azok akik nem jönnek be a férfiaknak az megalkuvás legtöbbször, olyan hogy mindenkinek más tetszik nem létezik
2019. nov. 18. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

"olyan hogy mindenkinek más tetszik nem létezik"


Akkor, nagyokoska, magyarázd már meg, hogy miért van egyes pasiknak kövér, másoknak modell, másoknak sportos, vagy vékony, másoknak full átlagos külsejű barátnőjük?

Ha állításod szerint minden férfinak hasonló, akkor hogyhogy ennyiféle nővel vannak együtt?

2019. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. Nyilván van kivétel de legtöbbször azért mert nincs más és megalkuvás
2019. nov. 18. 09:10
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Ja, amit írtál, az a b..romság. Megalkuvás, hahaha.. Még véletlenül se ismernéd be, hogy sok mindenkinek tetszik pl. a molettség. Ez már sértené az egódat.

De nem baj, élj csak a téves képzelgésedben.

2019. nov. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk azt, hogy van idealizált állapot a mit a médián keresztül az arcodba tolnak. Valaki ennek megfelelően választ és van aki a saját feje után megy.
2019. nov. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
67%

Barátom, az megvan, hogy effektíve tucatnők a társkeresők java közönsége?


Ha csak almát látsz a boltban, előbb-utóbb arra fogsz vágyni, hisz effektíve nincsen más választásod.

Hiába szeretnél birsalmát, körtét, vagy narancsot.

2019. nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

A pasik 80-90%-a szerintem erre gerjed:

-hosszú, hátközépig érő egyenes haj majdnem középen elválasztva

-dús ajkak

-keskeny derék

-kerek fenék

-tenyérbe illő cicik

-magasság 150 és 170 centi között

-nagy, "cicás" alakú szemek

-hegyes kis áll

-vékony csontok, kicsi végtagok

-smink, ami inkább retus értékű, ezért szerintük "kevés", egyébként meg csak természetes színeket használ az illető

-mindenhol sima, gyantázott bőr, kivéve a szemöldöknél, mert az vastagabb, tömöttebb


Nekem ezzel speciel semmi bajom, de mikor itt rinyálnak, hogy a nőknek a férfiak 90%-a kell, akkor azért mosolygok, hogy hogyan is van ez

...

2019. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem ezzel speciel semmi bajom, de mikor itt rinyálnak, hogy a nőknek a férfiak 90%-a kell, akkor azért mosolygok, hogy hogyan is van ez


Nyilván a férfiaknál is ugyanígy van ez csak azzal a különbséggel hogy a férfiaknak sokszor mindegy Csak legyen valaki, legyen egy lyuk és megalkusznak, legalább egy éjszaka erejéig. Aztán hirtelen eltűnnek és társai. A férfinak szerintem jobban számít a külső mint a nőknek mert vizuális típus van vagyunk ez tény

2019. nov. 18. 09:28
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, az egészséges, jó bőrben lévő csajok ra van kereslet bőven, de az hogy mi az esetunk teljesen különböző. Megalkuvás akkor van, ha nincs rendben a másik, el van hizva, hanyagolva, ki van égve stb. Egyébként meg van kereslet kemény, férfias dominara,meg a babaarcu kiscsajoktol kezdve bármire.
2019. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Hogy lehet ennyire rosszul látni a dolgokat...
2019. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9. Édes apukám ezt nem rosszul látom, ez tény, menjél fel badoora ott pl és Igenis ott van népszerűség és nézd meg hogy kik a legnépszerűbbek és kik azok akik nem. Érdekes módon nekem is Pont azok jönnek be inkább akik népszerűek és akik nem népszerűek azok nem jönnek be
2019. nov. 18. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!