Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda, de ápolt, igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, de ápolt, igényes nőként miért nem kellek a hasonló férfiaknak?

Figyelt kérdés
Tudom, ne legyenek semmilyen elvárásaim ronda nőként, mert mindenki számára tetszetős párt szeretne satöbbi satöbbi... De ha én vonzónak tudok találni egy "csúnya" férfit (volt már rá példa), akkor fordítva ez hogyhogy nem működik? A férfiaknak ennyivel fontosabb a külső, és a szar adottságokat sehogy nem tudja kompenzálni egy nő? Én ezer fontosabb dolgot fel tudnék sorolni, amivel meg tud fogni egy férfi, mint a genetikája...
2022. márc. 31. 13:01
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Itt incelek panaszkodnak, hogy a nők lerázzák őket, de átlagos nőként én életemben nem kellett visszautasítsak senkit, mert én láthatatlan vagyok.

2022. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
88%

Balázskától kaptam levelet:

"szia, ne hazudj lécci. Átlagos nőként gyakorlatilag számtalan udvarlód van."

2022. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
14%

2: Miért nincs igazam? Átlagos nőknek rengeteg pasi udvarol.


A másik lehetőség hogy ronda vagy de valójában ezt nem érzékeled, de igazából még nekik is akadnak udvarlóik.


A nőknél ott indul az elszigeteltség ha valami konkrét testi fogyatékosságuk van pl. nincs meg a bal karjuk vagy ilyesmi.

2022. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
12%
Megint fennvoltam fb datingen. 0 match, pedig nálam annyi a kritérium, hogy ne legyen szingli anyuka és ne legyen nagyon kövér.
2022. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
65%
Szubjektív, hogy kinek mi a ronda.
2022. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
10%

[link]


Nálam ilyen egy ronda nő.

Bár a háttérben a befüvezett deme márta se tűnik 100%-nak, pedig ő elvileg jó......külsőre.


Mondjuk a személyiség a legfontosabb, nálam lehet akármilyen szép, jó alakú valaki, ha egyszerűen taszít a modora, stílusa.

2022. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
0%
6: egy ilyen nőnek simán vannak udvarlói.
2022. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
95%
25 éves pasi vagyok és szerintem se olyan kapós egy átlagos nő. A linkelt nőnek meg bőven nincs sok udvarlója.
2022. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
35%
Ha az átlagos nő vékony. És nem annyira ronda se akkor van 1000 udvarlója.
2022. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
92%
7# Hát Balázs, egészségedre.
2022. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!