Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda, de ápolt, igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, de ápolt, igényes nőként miért nem kellek a hasonló férfiaknak?

Figyelt kérdés
Tudom, ne legyenek semmilyen elvárásaim ronda nőként, mert mindenki számára tetszetős párt szeretne satöbbi satöbbi... De ha én vonzónak tudok találni egy "csúnya" férfit (volt már rá példa), akkor fordítva ez hogyhogy nem működik? A férfiaknak ennyivel fontosabb a külső, és a szar adottságokat sehogy nem tudja kompenzálni egy nő? Én ezer fontosabb dolgot fel tudnék sorolni, amivel meg tud fogni egy férfi, mint a genetikája...
2022. márc. 31. 13:01
1 2 3 4 5
 31/48 VincentLaw ***** válasza:

#17


A fürdővizes csajt már überelte egy másik, aki a palackozott fingját árulta. Már az elsőnél is megfogalmazódott bennem az, hogy ennél lejjebb nincs, hát tévedtem. Most nem fogalmazom meg magamban ezt ismét, mert már nem lehet tudni :D

2022. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
0%

30# há' fasságokat ír! Há' azé' lett lepontozva!


Várom a cáfolatot, az érveket továbbra is. Ez eddig még mindig lepkefing.

2022. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Rajtam több mű dolog van, mint a barátnőimen együttvéve (nem szilikonmellre kell gondolni, csak műköröm, szempilla, ilyenek), mégse vagyok jó nő. Nem érdekel annyira a műnő-probléma, hogy cáfolgatni akarjam az állításaidat, mert az én szempontomból egyszerűen nem releváns. Egyszerűen nem ilyen körökben mozgok, ahol ezek a nők lennének az ideálok. Szóval nem tudom, minek kell telespammelni a kérdésemet ilyenekkel, de akkor nyomatékosítanám, hogy NEM Aletta Ocean-hez képest vagyok ronda, hanem az átlag nem-mű barátnőimhez képest, és nem az a bajom, hogy nem tudok érvényesülni Onlyfansen, hanem az, hogy az igyekezeteim ellenére taszítom még a velem egy "kategóriának" gondolt férfiakat is.
2022. márc. 31. 16:11
 34/48 anonim ***** válasza:
0%

33# "Egyszerűen nem ilyen körökben mozgok, ahol ezek a nők lennének az ideálok"


Komolyan? A felpontozott nőtársad erről mást állított :)

2022. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
A felpontozott nőtársam biztos olyan körökben mozog. Nekem többségében átlagos barátnőim vannak, akik (többé-kevésbé) boldog kapcsolatban élnek az átlagos pasijukkal.
2022. márc. 31. 16:19
 36/48 anonim ***** válasza:
37%
Hát én férfi létemre szexibbnek tartok egy átlag onlys csajt, most ez ha tetszik ha nem. Ebben igaza van a korábbi női kommentelőnek. Ne álszenteskedjünk, kívánatosabb egy gyönyörü testű, arcú csaj. Akármelyik haveromat megkérdezem szintén helyeselve bólogat. Ma ilyen világot élünk, ez a szépségideál.
2022. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
94%

Átlagos és csúnya nő nem kell senkinek sem.

Ha nem is hiszed,de ismertem oár incelt,ne tudd meg milyen igényeik vannak.

120 kilós lasi is belenéz a tükörve,és csak a cicababák után futnak.Sajnos csúnyáknak már azért sincs esélye,mert a rossz külső mellett nem igazán akarnak megismerni.

Az átlagos meg hát beleolvad a tömegbe,magyarul mindig van nála jobb.

2022. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
0%

Na, jó... Erősen átcsúsztunk a nevetséges kategóriába... :D

Naponta elszidjátok itt az inceleket, erre itt egy full ugyanolyan kérdés, csak nőként kiírva és éltetitek? Aztán jött rá full incel kategóriájú válasz, hogy a csúnyagonosz férfiak milyen felszínesek... ÉS FELPONTOZTÁTOK?

Ne haragudjatok, de a többségetek pont úgy rohad belül, mint az incelek. Aztán csodálkoztok, hogy az értelmes férfiak menekülnek az oldalról és csak az incelek maradnak? Hát, talán nézzetek már egy kicsit magatokba.



Kérdező, amúgy te meg mit akarsz? Ismerek hasonló nőket. Egy részük simán találhatna pasit, de mindenkit offolnak, aki nem top kategóriájú, olyan meg úgysem próbálkozik náluk. Egy másik részük meg amúgy semmit sem akarnak és semmi sem jó nekik, de azért rendszeresen rinyálnak, hogy hááát, ők senkinek sem kellenek.

Ha ennyire nem találsz a szinteden senkit, akkor te is gondolkozz már el magadon. Több millió nőnek sikerült és több millió férfinek is. Nem, nem mindenki mással, hanem VELED van valami nagy gond.

2022. ápr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 37#-nek. Ismerek férfit aki saját bevallása alapján nehezen talál nőt a túlsúlya miatt, de úgy válogat mint ha a legjobb pasik közé tartozna.
2022. ápr. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
6%

37# Pontosan erről beszéltem, mégis le lettem pontozva (csak én férfiként írtam, ugyehh...)

Arról van szó, hogy a fogyasztói kultúra egy hamis ideált teremtett a férfiak számára, ezért vannak az egekben az incelek elvárása. Azért futnak a cicababák után, mert elhitték, hogy ők a kultúrális evolúció csúcsa, a nagybetűs ideál. Ehhez a nők bizony asszisztáltak, most meg csodálkoznak, hogy jéééé, senkinek nem kellenek az átlagos vagy az alatti nők. Na vajon miért? A nagyszüleimnek meg az ő szüleinek miért volt elég az átlagos? (pedig minden férfi felmenőm igazi nőző macsó volt, nem egy nyomi incel)

2022. ápr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!