Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem kedvel, de mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kedvel, de mégsem hív el randizni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Van egy fiú barátom az egyetemen, akivel nagyon jól kijövünk, viszonylag sok időt töltünk kettesben együtt és mindenféléről szoktunk beszélgetni. Kedves, figyelmes velem, megvár és sokszor megnevettet. Én egyedülálló vagyok (úgy tudom ő is, de nyíltan nem beszéltünk egyikünk szerelmi életéről sem, viszont régebb óta ismerjük egymást, szóval már említette volna szerintem.)


A probléma az, hogy kezdek többet érezni iránta, és néha mintha számára is lehetne köztünk több. Viszont nem akarom elrontani a barátságunkat azzal, hogy a “finomabb jeleimnél” többet teszek, vagy elmondom neki. Egyszer jártam már így, én léptem, és bár abból lett kapcsolatom, mégsem volt tartós, mert mindig ott lebegett, hogy “nem a férfi szerzett meg”. Így ezt most nem merem megtenni, ő fontosabb nekem, nem szeretném elveszíteni a barátságunkat, csak lehet hogy már túl sok idő telt el friendzone-ban.


Szerintetek, ha érdekelném, már lépett volna?


Egy ideje próbálom elnyomni az érzéseimet, de nagyon nehéz, mert még senkivel nem találkoztam, aki ennyire tetszik mind belsőre, mind külsőre. Próbáltam kerülni is, de nem volt tartós, valahogy mindig megtaláltuk egymást.



2022. márc. 30. 09:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Aki nem tanult történelmet annak leírom, hogy régen a nők nem tanulhattak, és nem is szavazhattak. Csak az volt a dolguk, hogy férjhez menjenek és gyereket szüljenek. Eredetileg a politikai jogokért álltak ki a feministák, és senki nem akart egyenrangú lenni a férfiakkal. Nem akartunk minimálbérért folyamatos műszakban férfimunkát végezni a gyárakban. Ezt csak később ferdítették el, amikor a 2. világháború után nem volt egy épkézláb férfi, aki el tudott volna menni dolgozni.

Én biztos hogy soha az életben nem hívnék el egy férfit sem randira. Ha ezt ő nem teszi meg, akkor vagy nem tetszel neki, vagy meleg vagy tényleg reménytelenül mulya. Szerintem egyik sem valami pozitív dolog, úgyhogy akkor nem is érdemes vele kapcsolatot létesíteni.

2022. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem várok arra, hogy lépjen, de én sem fogok kezdeményezni. Tudom, ha én hívnám el őt, végig nyomasztana, még akkor is, ha esetleg igent mond. Jártam már abban a cipőben, egy nőnek sem kívánom. Számomra ez így nem működik.

Elkezdek ismerkedni, és remélem az érzéseim iránta eltompulnak majd egy idő után.

Köszönöm a válaszokat!

2022. márc. 31. 19:52
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nem MERED elhívni, az még oké lenne, de csupán a női/férfi sztereotípiák miatt elszalasztani egy esélyt nettó butaság.
2022. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Komolyan ott van a fiú melletted, akit akarsz, de te inkább elkezdesz ismerkedni.

Régóta barátok vagytok, de nem tudod, hogy kapcsolatban van-e, és ő sem tudja rólad?


Minden bizonnyal azt gondolja, hogy friendzoneoltad.

Legalább probáld meg a tudtára adni, hogy nincs senkid, és rá sem úgy tekintesz, mint egy nemtelen személyre, hanem férfiként.

2022. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lány, akivel barátok voltunk, bár nekem bejött volna barátnőként is. Egyik alkalommal elmentünk kirándulni és annyira közvetlen és laza volt velem, hogy jelzésnek gondoltam és rámozdultam. Hát, kaptam a fejemre, hogy mit képzelek, hogy ő csak barátkozik velem és különben is van pasija.

Na, onnantól kezdve nagyon óvatos voltam, hogy mikor próbálkozok be egy lánynál. Ezért nem működnek a "finom jelek", mert tízből nyolc srácnak volt már ehhez hasonló élménye.

Garantálom, hogy a srác is így van, nem fog rád mozdulni, mert azt hiszi, csak barátként tekintesz rá.

2022. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

na kérdező, mi lett a sztory vége?


happy end?

2022. máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!