Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért nem meri megmondani a pasiknak,hogy inkább mégsem akarnak randizni?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan csajjal ismerkedtem meg az elmúlt időszakban,akikkel jól elbeszelgettem és a randira hívásomra is igent mondtak,azonban amikor konkrét időpontot mondtam nekik,akkor már jöttek mindenféle kifogással vagy csak egyszerűen meg sem nézték az üzenetet.

Több pasitol is hallottam hogy ők is így jártak.


Miért nem lehet megmondani a másiknak,hogy bocsi,de mégsem szeretnék veled elmenni randizni?

Pedig még az elején benne voltak hogy randizzunk,szóval én érzem magam átverve,hogy utána meg eltűnnek.


2020. nov. 23. 12:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Elmerik mondani, csak nem akarják. Tartaléknak, egónövelőnek tökéletesek ezek a pasik.
2020. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Mással randiztak, ennyi.

Ha tényleg érdeklődik egy nő, az nem így néz ki.

2020. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

meggondolták magukat, csak nem merik vállalni.

ez van, a mai ember sunyít, nem mer arccal vállalni semmit, ami kicsit is kényelmetlen.

2020. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarnak megbántani, vagy nem akarják hallgatni, hogy mekkora qrvák amiért elutasították őt...


F

2020. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

En amikor megmondtam a kovi reakciokat kaptam:


Kva vagy

Nekem se tetszettel

Latszik hogy milyeneka kelet europai nok


Mondjuk en ha igent mondok egy randira nem nagyon szoktam eltunni, viszont nem is mondok igent sokaig, a korabbi reakciokat akkor kaptam amikor nem akartam tovabb ismerkedni az uriemberrel.

Ha megvan mar beszelve a randi nagyon ritkán mondom le, eddig harom ilyen eset volt: 1) nagyon sokat irt a srac es vegulis rájöttem h nem akarok vele egyaltalan talizni neki neg szabit kellett volna kivennie uh par nappal a megbeszelt randi elott lemondtam

2)elhivott randizni majd tobb mint egy hetre eltunt, egyaltalan nem irt, es o volt megsertve h ugy vettem h akkor semmis a randira hivas

3)mar megismertem egy sracot akivel ugy ereztem komolyan fognak alakulni a dolgok uh akivel parhuzamosan ismerkedtem inkabb lemondtan.


Sztem nem fair randi megbeszelese utan lemondas nélkül eltunni. Ismerkedest sztem viszont barmikor abba lehet hagyni es lehet ezt nehez kommunikalnia a masok felnek mert tart attol h beszolnak neki.

2020. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Így van:


Ha nagyon nem a válasz, azt általában rögtön megkapod, de akkor általában nem is dumálnak utána



A talán azt azt jelenti (persze randizzunk, de ne most), hogy

-- vagy tartalék vagy, mert éppen valaki mással is beszélget, aki nálad jobb partinak tűnik (ezzel az a gond, hogy mindig jönni fog egy ismeretlen arc, aki jobbnak tűnik, mert még bármi lehet, téged meg már ismer)

-- vagy csak egó növelő vagy, te vagy az a pasas, akivel jó dumálni, jó témái vannak, foglalkozol vele, meghallgatod, stb... ezeket a bunkó pasijával vagy az 1 bites udvarlójával nem tudja csinálni, de ennél többre ne számíts. Rajonghatsz érte, szórakoztathatod, de ennyi.



Amíg fiú vagy, addig tepersz az ilyen csajoknál, mert reméled, hogy még leeshet valami. Férfiként az első "most nem jó" még simán belefér, nagyon esetleg a második is, de ennyi... Ha nincs randi 2-3 randira hívás kísérletből, akkor lépj tovább, ne szórakoztasd, ne teperj, mert csak az időd és az energiád viszi. Arra meg kár várni, hogy 100 ilyen csajból majd a végén egy mégis elmegy veled randira a 17. meghívás után.


Inkább keress olyan nőt, akit érdekelsz tényeg

2020. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Férfiban ez úgy néz ki, hogy mindenkivel beszélget és mindenkivel randizik is, mindenkivel szexel is akivel csak lehet, majd szemrehányóan közli, hogy ő csak barátkozott :D
2020. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

#7:


Férfi haverjaim nagyon maximum 1%-a ilyen, és mellesleg róluk a nők is tudják, hogy ilyenek, de valami miatt mindegyik azt képzeli, hogy éppen pont miatta változott meg. A többiek még álmaikban sem engedhetik/tehetik ezt meg.



A nő haverjaim között ez a szám bőven 30% felett van, akik barátzónás srácokkal, rajongókkal veszik körbe magukat, akik a foci rajongó pasijuk mellett tartanak 1-2 intellektuális partnert is, de nem kell aggódni, ők szexig sosem jutnak az ilyenekkel, mert a pasik szerepe ott csak a szórakoztatás, és a hódolat.


A probléma az, hogy férfiként rengeteg ilyen nőbe lehet belefutni, nőként meg csak azt az 1-2 casanovát kell elkerülni, akiről te is tudod, hogy már a fél környezeted megkúrta barátkozás címén.

2020. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8

Vannak intellektuális focirajongók is, pl. Kele János, Bíró Dávid. Nem értem miért kell lenézni azt, aki szeret focit nézni. Jó, sokan idióták, de amúgy vannak, akik értenek is hozzá, nem csak fröcsögnek a kommentek alatt. Például én is értelmes ember vagyok, elolvastam az Anyegint, a Háború és Békét, az Egri Csillagokat, a Faustot, stb. Szoktam komoly zenét is hallgatni, szeretek politizálni, a történelemmel foglalkozni, de viszont szeretek meccset is nézni. És nem érzem butának magam, sőt a mai modern focihoz nagyon sok ész is kell.


Egyébként azért nem ismerik ezt be, mert félnek az ellenreakciótól. Lehet olyan barommal is véletlenül szóba álltak, aki az elutasítást nem tűrve, fizikai erőszakot alkalmazna, vagy lelkileg bántaná a lányt. Persze az sem túl korrekt, ha szó nélkül eltűnik valaki, de vannak olyan alakok, akiket csak így lehet lerázni, és talán azok az arcok meg is érdemlik, hogy a nő faképnél hagyja őket. Igazából itt már eleve az ismerkedés előtti, a döntési fázis (hogy kivel állok egyáltalán szóba) el van cseszve. Nagyon sok lány nem tudja, hogy milyen pasi kell neki, és mire, csak találomra próbálkoznak ők is. Ilyen ez sajnos, próbálkozni kell, mert a végén csak összejön valami.

2020. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Magukat felnőttnek valló, felelősségvállalásra képtelen nők a gyk-n:

- Okét mondok a randira, de amikor eljön az időpont, lemondom előtte, különben csúnyát mondanak rám.


Wow, durva egy szint, de oké...

2020. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!