Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még nekem olyan szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még nekem olyan szerencsém, hogy egy lány mindent megtegyen, hogy megismerhessen engem?

Figyelt kérdés
Pl tok jó elképzelni, hogy kinez magának egy lány, szól az egyik barátomnak, hogy tetszem neki, van -e barátnőm, esetleg másik városból eljön az enyémbe, hogy utánam kutakodjon. Nekem nagyon nem imponáló lenne, ha egy szép lány ilyeneket csinálna értem
2020. nov. 21. 01:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem, mert teszel de bármit azért, hogy egy ennyire szimpatikus és vonzó jelenség legyél?
2020. nov. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én volt h levezettem egy másik városba a férfiért, az induló kapcsolatunk alatt,vagy inkább már az elején haldokló kapcsolatnál de csak lejarattam magam. Soha többet ilyen hülyeséget
2020. nov. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ehhez ezt híresztelned kéne magadról, mert ez udvariatlan viselkedés egy embertől, amit elvársz és jól esne.

Egy olyan ember, aki mér jól ismer téged és tudja, hogy bejön neked, megtenné.

2020. nov. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg mondjuk meghívás nélkül nem illik odamenni.

Ha úgy gondolod, állja az útiköltséget, fizessen szállást napokra a városban, ahhoz magyar viszonylatban jómódúnak is kell lenni, és szokatlan mértékben ráérni.

Szóval elég sokat vársz el.

2020. nov. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. nov. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a télapóban is hiszel, az is ilyesmi álom. Bár a télapó reálisabb.
2020. nov. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha eddig nem történt ilyen, valószínűleg jövőben se fog. Eleve kevés nő kezdeményez, nagy baráti társasággal kellene rendelkezned hozzá, ahol gyakran bemutatnak más nőknek, illetve nagyon jól kellene kinezned ahhoz, hogy egy nő ismeretlenül utánad érdeklődjön. Ez inkább fordítva történik.
2020. nov. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
jajj ezen jót mulattam.
2020. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jól nézel ki, vagy tele vagy pénzzel, akkor lehet. Máskülönben nem.
2020. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A másik ember nem fogja körbenyalni a padlót, mert létezel. Jah a kiscsajoknál akad ilyen pasi, de az a csávó olyan is...


Nem várhatod el, hogy valaki azért csodáljon, mert levegőt veszel.

2020. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!