Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, hogy megismerhessem?

Figyelt kérdés
A suliban, az okt. 23-i előadáson arra figyeltem fel, hogy egy fiú folyton néz. Ekkor keltette fel az érdeklődésem. Még aznap, amikor pakoltunk el, beszéltünk egy pár mondatot. Aztán jött az őszi szünet, majd ismét a suli. Eleinte nem találtam facebookon sem. A suliban viszont bármikor, amikor elmentünk egymás mellett, tartottuk egy ideig a szemkontaktust. Egyik nap pedig, amikor a barátnőmmel a büfében álltunk sorba, láttam, hogy mögöttem közelít. Aztán megállt mellettem. Nem volt semmi; nem beszéltünk, nem köszöntünk, amit észrevettem, hogy felém fordította a fejét, mintha csak magunk mögé tekintene. Véletlen beleütköztem a táskájába, de még egy "bocsi" sem hajta el a számat. Nem jött ki hang rajta. Na jó... Lehet, hogy én csak bemesélem ezt magamnak, mintha tök jó lenne, közben meg lehet, hogy ez egy tök hétköznapi folyamat. Péntek este végül bejelöltem facebookon (megtaláltam kb 2 hete) és egyből jött is az értesítés, hogy elfogadta. Most viszont nagyon tartok a hétfőtől. Csak kellene köszönnöm neki, elvégre már "ismerősök" is vagyunk. Mindenesetre szerintem ő egy kicsit ilyen "visszahúzódóbb" típusú fiú. Nem a "menők" társaságába tartozik, és nem is úgy tűnik, mint aki sokat beszélne. Nem is ismerem, szimplán az előadás alatti 10 perc, amíg beszéltünk, ott fogott meg benne valami. Egyébként eggyel fölöttem jár, én 9.-es vagyok.

2015. nov. 22. 09:09
 1/2 Zedricht ***** válasza:
Írj rá facebookon, köszönj neki és beszélgessetek.
2015. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, kár volt bejelölni, előbb valahogy szóban kellett volna beszédbe elegyedni vele, legalább az a bocsi elhagyhatta volna a szádat, vagy valami más. Most már kénytelen leszel te kezdeményezni a beszélgetést, de ne a facebookon tedd, hanem élőszóban, nézz ki egy-két dolgot a facebookos oldaláról, és mondd neki, amikor éppen előtted áll sorban (nem kell siettetni a beszélgetés idejét!), hogy látom, téged is érdekel ez vagy az, (amit kinéztél a facebookjáról), erre valamit csak válaszol. De te a továbbiakban ne folytassad a kezdeményezést, azt egy fiú sem szereti!!! Tartós kapcsolat ilyen, lány által kezdeményezett dologból nem lehet!!
2015. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!