Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem ez ügyben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ez ügyben?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és van egy fiú,aki tetszik..facebookon elég sokat beszéltünk,tök jófej volt meg minden. Egy suliba járunk és mintha tetszenék neki,de írtam neki egyszer egy olyat hogy nem vagyok belé szerelmes. Azóta mintha hidegen hagynám. Mit csináljak?

2015. nov. 21. 16:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Soha nem beszéltem vele élőben,de sokat köszöntünk egymásnak..most már nem :( és félénk lennék odamenni hozzá..
2015. nov. 21. 16:02
 2/5 anonim ***** válasza:

lerendezted a 3,14 (pi)csába..

instant csak mert beszéltek honnan tudod h nem te értetted félre őt? és már így ,,lerohantad''

az h mit csinálj az te döntésed ezek után

2015. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem így külön írtam azt le neki,hanem belefoglalva. Elég bonyolult ez az egész xd
2015. nov. 21. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá egy barátnőddel, akkor szerintem nem fog elrohanni, megfutamodni, mert lenne tanúd is, és nem akarná, hogy mindenki azt hallja, hogy elrohant két csajtól. :D Szerintem megmondhatod neki, hogy hiányoznak neked a beszélgetéseitek, meg hogy köszön, meg ilyesmi.
2015. nov. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,még meggondolom. :)
2015. nov. 24. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!