Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért nem meri megmondani a pasiknak,hogy inkább mégsem akarnak randizni?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan csajjal ismerkedtem meg az elmúlt időszakban,akikkel jól elbeszelgettem és a randira hívásomra is igent mondtak,azonban amikor konkrét időpontot mondtam nekik,akkor már jöttek mindenféle kifogással vagy csak egyszerűen meg sem nézték az üzenetet.

Több pasitol is hallottam hogy ők is így jártak.


Miért nem lehet megmondani a másiknak,hogy bocsi,de mégsem szeretnék veled elmenni randizni?

Pedig még az elején benne voltak hogy randizzunk,szóval én érzem magam átverve,hogy utána meg eltűnnek.


2020. nov. 23. 12:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Például én is értelmes ember vagyok, elolvastam az Anyegint, a Háború és Békét, az Egri Csillagokat, a Faustot, stb."


Közelezőkön kívül is olvastál valamit?


Amúgy ha intelligens lennél, akkor tudnád, hogy egy hasonlat az mire vonatkozik, és ez esetben egy archeotípust jelentett a focirajongó (tudod azt a csak lila majomban, meg zöld sasban gondolkozni tudót, akinek a barátnő kellemes kiegészítő, amíg ő a srácokkal kocsmázik, és mehet a csaj nyugodtan színházba, de ő nem bziskodik).


Viszont mivel kikérted magadnak, ezért nyilván vannak gondjaid az elvont fogalmakkal, és sajnos ezt a kötelezőkből nem is fogod megtanulni (tudod, van különbség az olvasás, és az értő olvasás között).



Ps: jöhet privátban a szokásos focista, szemtől szemben nem mernéd ezt, eltörném a nyakad duma :D

2020. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A háború és béke nálunk mióta kötelező olvasmány?
2020. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
(#11 én egy másik felhasználó vagyok, nagyjából egyet is értek, viszont ha mások intellektusát kéred számon, te is olvasd el kétszer is, mit írsz, ilyenkor a legapróbb hiba is hiteltelenné tesz. ArchEtípus, "o" betű nélkül)
2020. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

jogos (amúgy van benne pár elgépelés is :)


Mellesleg eszem ágában nem volt számonkérni valaki intellektusát, csak vicces, amikor az ember ír egy nyivánvaló példát, amit kb mindenki ért, leszámítva azt az egy embert, akiről pont szól :D

2020. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#11

Értem! Tehát azt szeretnéd, hogy a kicsinyes álértelmiségi provokációdra felüljek. Első ránézésre valami zsigeri gyűlöleted lehet a focirajongók irányában, talán valami régi sérülésből fakadóan. Egyébként próbálsz itt lila majmozni, meg zöld sasozni, de hiába, nagyon durván általánosítottál. Ez olyan, mintha én az ügyvédeket mind merev, tudálékos, bűnözőmosdatónak próbálnám beállítani. Az ilyen általánosítások általában a gyűlölet, hergelés alapkövei, amiben főként - a múltbéli tapasztalatokból kiindulva - a baloldali álértelmiségi körök jeleskedtek, mindezt állítom úgy, hogy én sem vagyok fideszes. De van egy olyan érzésem, hogy Te, a magad kasztrendszerében felállítod ezeket a társadalmi kategóriákat, tehát a proli futballrajongó nem élhet együtt egy diplomás lánnyal, vagy egy szakmunkás, az általad nyilván lenézett proli nem alakíthat ki szerelmi viszonyt egy gazdagabb családból sarjazott hölggyel. Így belegondolva inkább nem is ballibsi álértelmiségi, hanem inkább jobboldali álértelmiségi lehetsz, aki a kasztokban gondolkodik, leragadva valamiféle horthysta effektben, de ugye a mai magyar politikai gondolkodásban meg a focirajongók helyzete jobb, egyszerűbb, jobban hozzá tudnak simulni a jelenlegi hatalomhoz. Te meg csalódva az értelmiségi elitedben, hisz magasabbra predesztinálták a focit, mint amit Te gondolsz róla, felveszed ezt a balliberális formát, hogy a fociszurkolók lealacsonyításával beszólj a kormánynak. És mindezt miért, mert egyszerűen hiú vagy. Lehet akárhány diplomád, beszélhetsz akárhány nyelven, lehetsz akármilyen doktorandusz, az emberi gyarlóságodat Te sem tudod elfojtani.

2020. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

mert gerinctelen patkányok

10 es amugy nem azért kell lemondani mert csunyát mondanak hanem mert ha valóban nem jön össze.ha csak azért mondja le mert szórakozott akkor elfogadhatlan a dolog

2020. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
miért szerinted diplomás értelmes lány összejön egy prolival?ha futball rajongó ha nem 15 ös nek
2020. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 A proli lehet pejoratív jelző is a bunkó, primitív emberekre. De politikai színezete is van, hisz a proletár szó rövidítése, a proletárok meg, ha úgy tetszik a nép gyermekei, akiket a bolsevisták karoltak fel. A proletárok a szakmunkások és a parasztok, illetve azok leszármazottai, családtagjai szoktak lenni. Ez a társadalmi beidegződés megmaradt, a magyar értelmiség nagyobbik része az értékes, egyébként jó indulatú, de csak szakmunkás embereket is prolizza. Kvázi sértve a szakmunkásokat, mert ők nem diplomáztak le, de lehet, hogy különb ember, mint a diplomás értelmiségi. Lenézik sajnos őket. Van, aki tahó, meg bunkó közöttük, mert tapasztalom én is, de sokan vannak normális, jó emberek is, akiket a 11-eshez hasonló magas lóról beszélő értelmiségiek utálnak és egy kalap alá vesznek a bunkó, primitív kollégáikkal.
2020. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!