Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszedtem a Tindert. Sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszedtem a Tindert. Sok match-em lett, de rájöttem mégsem akarok ismerkedni pasikkal mert idegesítenek a kérdésekkel, randizni főleg nem lenne kedvem. Volt már ilyen veletek? Hogy azt hittétek készen álltok ismerkedni de mégsem ?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 21:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
Eljátszottam az előző fél évben vagy 3x ezt. :D Kellett 8 randi ahhoz, hogy végleg töröljem magam mindenhonnan jó időre. :D
2021. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Kedvencem: "Kivel élsz?" Mi köze hozzá??? Ennél a mondatnál szoktam koptatni.
2021. jún. 2. 21:43
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Én is így vagyok.Erőltetett,ha nem küldök képet,el is veszti az érdeklődését.Mint egy húspiac kb.Kedvencem,mikor elegem van az illetőből,és utána elbeszélget magával.Pl ne is írj te rib*nc meg ilyenek.:D
2021. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hogy legyen mire paraszt módon válaszolnod.
2021. jún. 2. 22:04
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
Nők..
2021. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%
Szerencsétlen nem tud mit kérdezni ,ha ennyire nincs kedvetek ismerkedni ,akkor minek regisztrálsz?Haverom szerint 10-ből 8 nő ezt csinálja. Ennek nincs értelme,nem pedig annak ,hogy hol vagy kivel laksz vagy hogy érzed magad ...mert gondolom ahoz sincs köze.
2021. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, most komolyan, azt hitted, dominózni akarnak majd veled egy ismerkedős oldalon?

Ha nem akarsz ismerkedni, meg ennyire idegesítenek a pasik, mi a francnak regisztráltál fel?

Aztán álmélkodtok nagyokat, amikor kapjátok a szidalmakat...lol.

2021. jún. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

Én is ebben a helyzetben vagyok, regisztráltam egy társkeresőre, de ahogy elkezdtem ismerkedni egy férfival, rájöttem, hogy még nagyon nem állok készen rá (nemrég váltam el egyébként). Elnézést kértem az illetőtől és töröltem magam.

Van ez így. Ha normálisan lekommunikálod, a másiknak sincs oka haragudni, szerintem.

2021. jún. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván érdekli, kivel élsz: házastárssal? Anyukáddal? 3 gyerekeddel? Egyértelmű, hogy tisztázni szeretné.
2021. jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Én is így jártam mint a 8-as. Úgy éreztem készen állok az ismerkedésre, de néhány "hülye" kérdés után annyira felhúztam magam, hogy mondtam magamban hogy ez nekem nem megy még, túlságosan csalódott vagyok még és dühös.
2021. jún. 3. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!