Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszedtem a Tindert. Sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszedtem a Tindert. Sok match-em lett, de rájöttem mégsem akarok ismerkedni pasikkal mert idegesítenek a kérdésekkel, randizni főleg nem lenne kedvem. Volt már ilyen veletek? Hogy azt hittétek készen álltok ismerkedni de mégsem ?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 21:40
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Te szerencsementes, az illető üzleti úton volt itt, ezért mutatta "közel" hozzám.
2021. jún. 3. 11:19
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Te egy borzasztóan alpári és buta nő vagy. 🤣
2021. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom: tényleg rendkívül frusztrált és idegesítő a stílusod. Egyelőre valóban jobb, ha nem tinderezel. Nem vagy abban az állapotban.
2021. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Pont nem érdekel mit gondoltok rólam, mi lenne ha inkább a kérdésre válaszolnátok?
2021. jún. 3. 11:33
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a kérdésre válaszolva: nem volt.
2021. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
#23 válaszolt a kérdésedre. Ne tinderezz.
2021. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

"és nem adom meg a számomat egy vad idegennek, mert természetesen jönni szokott az a kérdés is kb. a 2-3. mondatnál, hogy "Viber???""

Ez engem is idegesít, de az ember valóban tudni szeretné, hogy valóban nővel beszélget-e, nem-e egy farokhúzogató kamussal.

Másrészt meg (jó, nem az elején), de aki nem adja meg a számát, az vagy férjezett és nem akar lebukni, valami tikolnivalója van, vagy el sem akar jönni a találkozóra.


Az a baj, hogy a nők annyira túl logikáznak mindent, de ha egy pasi mer kérdezni, akkor megharagudnak, pláne ha burkoltan, mert nem akar az illető bántóan kérdezni.

2021. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az lemaradt, gondolom te sem ismerkednél olyan pasival aki 30-35 éves korában még az anyukájával él.

Neked is számítanak ezek a kérdések.

2021. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Viberre, messengerre átmenni nekem nem volt gond. Igen, egyrészt nem a tinder, hanem "egyel továbbléptünk", illetve kiderül, az-e az illető, amit magáról állít.

Ha utána visszaél a helyzetével, letiltom és ennyi.

2021. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

2.


LOL Nők is meg szokták kérdezni ne aggódj. :D

2021. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!