Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszedtem a Tindert. Sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszedtem a Tindert. Sok match-em lett, de rájöttem mégsem akarok ismerkedni pasikkal mert idegesítenek a kérdésekkel, randizni főleg nem lenne kedvem. Volt már ilyen veletek? Hogy azt hittétek készen álltok ismerkedni de mégsem ?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 21:40
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Azért olyan dolgokhoz nincs köze egy vad idegennek, hogy pl. miből élek ha tanulok (nyugi nem neki kellene eltartania), meg hogy van-e lakásom, és ha igen, kivel élek benne. Ezt ne egy 5 perces beszélgetéskor kérdezze már meg.
2021. jún. 3. 09:42
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem az anyagi, hanem a családi viszonyaid érdeklik szerintem. Nekem ez nem volt sértő, mikor társkeresőztem. ÉN is meg szoktam ezeket kérdezni. Mivel foglalkozik, szabadidőben mit, kivel él és merre.
2021. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
30%

Inkább csak érzelmileg instabil mint a nők általában. Nincs vmi azonnal -> elegemvanmindenből durcidurci.

Ilyen konkrétan használni sem való nem h kapcsolatra.

2021. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Ezeket illedelmesen is meg lehet kérdezni, és nem faggatózó stílusban mint ahogy néhány pasi teszi, nagyon ellenszenvessé tud válni. De a non plus ultra, mikor egy pesti megkérdezi tőlem miskolcitól, hogy járok-e valamikor Pesten? :D Hát hogyne, minden nap ott lógok, főleg így vizsgaidőszakban. Ez sokat elárul egy pasiról, mennyi energiát és időt fektetne egy kapcsolatba, ha már az elején ilyet kérdez. Nálam ennél is kuka jár.
2021. jún. 3. 09:47
 15/30 A kérdező kommentje:
13-as, szerencse hogy ismersz, hogy így tudsz nyilatkozni. Elnézést hogy nem fogom egy vadidegennel megtárgyalni az anyagi helyzetem, hogy miért tanulok és mit, valamint hogy nem mutatok tulajdoni lapot a lakásomról, és nem adom meg a számomat egy vad idegennek, mert természetesen jönni szokott az a kérdés is kb. a 2-3. mondatnál, hogy "Viber???"
2021. jún. 3. 09:49
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Hú de nem lennék nő.. ilyen mentalitással h lehet létezni?

Megkérdezte hol laksz? Tudtok-e majd találkozni? Jó h nem a nevedet vagy a korodat kérdezte meg, na az már durva lenne, a mocskok hát h lehet vki ennyire bunkó nem? Jó h nem még a magasságod is érdekelné, a szemét biztos csak azt akarja.. 🤦🏻‍♂️🤔

2021. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Azért már megbocsáss, a Tinderen be tudja állítani a távolságot. Ha zavarja a távolság, ne állítsa egy pesti a vonzáskörzetén kívülre, ha hüledezik egy miskolcitól. Vagy ez túl logikus lenne?
2021. jún. 3. 10:09
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Miket kellett vna kérdeznie?
2021. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Te mint miskolci tanuló, mi a ló...nak keresgélsz Pesten, ha soha nem akarsz utazni? :D Téged se az eszedért tartottak az előző kapcsolatodban se, ugye?
2021. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Már ha volt neki. Ilyen nővel leállna egyáltalán bárki? Bár mondjuk ha van ez a mentalitás, megvan a párja is xd
2021. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!