Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Látom és tapasztalom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látom és tapasztalom, hogy bejövök a kollégámnak, de mégsem hív el randizni, miért?

Figyelt kérdés
Mindketten egyedülállók vagyunk. Céges buliban taperoltam, hagyta, de nem viszonozta. Flört az alap nálunk. Vonzó fiatal nő vagyok, ő kicsit idősebb, nem az a kimondottan helyes, inkább jófej férfi. Én szeretnék tőle többet, de óckodom a visszautasítástól és a kellemetlenségtől, mivel kollégám és nap, mint nap látom.
2016. dec. 25. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nem akar kollégával kezdeni. Ez érthető, nem részletezem.

Vonzó, fiatal nő vagy, flörtölni szoktatok. Csak az én véleményem, de taperolni nem kellett volna. Valamit neki is meg kell hagyni, ha akar tovább lépni. Ne nyomulj, nem fog előrébb vinni, sőt!

2016. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lenne ellenére egy kis etyepetye, de ez még nem jelenti azt, hogy bejössz neki.
2016. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle b+.
2016. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert annyira mégsem jössz be neki. Hidd el, ha valaki nagyon bejön egy másik embernek, akkor az nem törődik azzal se, hogy kollégája, vagy betege, vagy ügyfele, hanem (max megoldja, hogy ne legyen erkölcstelen vagy szabálytalan a dolog - pl. felsőoktatásban a tanár megvárja, míg már nem tanítja a diákot) és ahogy lehet elhívja randizni.
2016. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt nehezen tudom elképzelni, hogy taperolnak valakit, és sehogy sem reagál.


Beszélgettetek, ismerkedtetek is? Tudsz részleteket a személyiségéről, életéről?


Szerintem ez úgy működik, hogy egy kapcsolat, szerelem eleve kockázatvállalás, az ember sebezhetővé teszi magát általa, függetlenül attól, hogy kolléga-e az illető.

Én eme kockázatvállalás jegyében jelezném felé, hogy érdekel. Vagy visszautasít, vagy megtörik a jég idővel.

2016. dec. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mit tegyek konkrétan?
2016. dec. 26. 11:27
 7/9 anonim ***** válasza:
"Koppány, jól érzem magam a társaságodban. Van kedved a munkahelyen kívül meginni valamit?"
2016. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem csak könnyű préda vagy neki !Egy férfi szereti ha a nő kicsit titokzatos meg visszafogottabb sztem sem volt jó ötlet a taperolàs !Sztem elég lett volna a beszélgetés ismerkedés még az sem baj ha te méssz oda hozzà és mosolyogsz rà meg ilyenek de ne nyomulj mert könnyen megkaphatónak tart majd és esetleg majd egy szexre jo leszel !
2017. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te taperoltad le nőként? Hát esélyes, hogy komoly nőre vágyik nem kalandra. Elcseszted.
2022. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!