Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác arca nem jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác arca nem jön be nektek (az a baj, hogy azt tapasztalom, majd minden srácra azt mondjátok, hogy nincs vele baj), akkor hiába rágja a küszöböt, akkor sem, , engeditek be"? Ilyenkor hiába mutat, , extrát", akkor is pápá van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 14:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát, hogy nincs vele bak, de semmi több. Legalábbis itt a gykn eddig majd mindig ezt láttam. Meg, hogy nem csúnya, de nem az esetem (csak B. Pitt az esetetek?)?
2014. jún. 6. 14:14
 2/9 anonim ***** válasza:

Rajtad múlik....

Extrát? Mire gondolsz, kiderült h pénzes, de még mindig csúnya?

2014. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem kell Brad Pittnek lenni hozzá, de ha nem jössz be külsőre egy lánynak akkor kaparhatsz, futhatsz utána, hülyét csinálhatsz magadból kismilliószor... akkor sem fog veled összejönni :/
2014. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem fontos az arc, ha nem tetszik akkor lehet bármilyen szuper teste, akkor sem jön be. Az, hogy "nincs vele baj" az nem azt jelenti, hogy helyes, hanem azt, hogy átlagos, nem csúnya, de nem fogott meg benne semmi. Ettől még más nő szerint lehet ő nagyon helyes férfi, mint ahogy aki másnak nem tetszik, lehet pont az fog nekem. Ízlések és pofopnok. :)
2014. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De valahogy tapasztalat, hogy mindannyiótoknak ugyanaz az esete. Diszkóban és máshol is ha van 10 fiú, mindig ugyanaz a 2-3 fog majd legelőször becsajozni, a többiek csak utánuk, vagy inkább sosem. Mindig ugyanazt a pasit veszitek észre, ezért nem értem ezt az egészet. Fura na.
2014. jún. 6. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Diszkóban lehet, de egy normális lány értékeli a belsőt is.
2014. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet, akkor nem találkoztam még normális lánnyal az 50 valahány elutasításból következtetvén.
2014. jún. 6. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Brad Pitt nem az esetem.
2014. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

attól, hogy valaki arcra bejön, még lehet, hogy viselkedése taszít, ugyanakkor nem egy pasival találkoztam már, aki arcra nem jött be, beszélgettünk egy kicsit, jófej volt, és szinte "megszépült" (jó ez így hülyén hangzik, de a lényeg szerintem megvan :D )

az a baj, hogy ezeket a kérdéseket általában olyan emberek teszik fel, akiknek csak a legjobb nők jönnek be...

2014. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!