Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves puák! Ha szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves puák! Ha szerintetek a külső valóban nem számít csak a kisugárzás, akkor miért tapasztalom ezt folyton az én pua haverjaimnál?

Figyelt kérdés

Hiába ismerek olyan puát, aki elméletben ezerszer jobban ért a csajokhoz, mégis külsőre nem egy nagy szám, így még nem volt neki egy csaja sem, ellenben van olyan pua arc, aki még csak egy-két hónapja ismerkedett meg a puával és mivel jóképű a gyerek szebbnél szebb csajokat tud felszedni.

Illetve van egy harmadik példa is, a srác bűnronda, alacsony, sovány, elméletben jó, de önbizalma nem sok van, mert ronda arcra is mindezek mellett és neki is vannak sikerei, de csak is kizárólag a csúnya ,lelki roncs csajoknál, akiket más fiúk emberszámba sem vesznek, ő meg ad esélyt nekik és lazán megdugja őket.



2013. máj. 11. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
20 évesen annyira járatlan vagyok az ilyen dolgokban, hogy nem tudom mit jelent a pua szó. Felvilágosítanál?
2013. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjátok már ezt a nyomorult puázást!
2013. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne irigyeld azt a csajt a sráctól aki csak a külseje miatt van vele. Az ilyen másban is nagyon felületes, ostoba.
2013. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
A pua a szerencsétlen,önbizalomhiányos,bűn ronda egyedek összesége.
2013. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Vackorka ***** válasza:
Épp az a lényege az egésznek, hogy maga az elmélet nem elég. Ez egy hosszu folyamat, és sok kitartás és sok kudarc kell ahoz hogy valaki tényleg igazi PUA legyen... attól hogy valaki vágja az elméletet, attól elsőre még soha nem lesz jó, hanem legalább 20-30 csajjal kell talizni stb, hogy simán menjen minden. Amig nincs kifejlesztve, minden belső tulajdonságod addig az elmélettel sokra nem mész... olyan ez mint egy szakma, hiába vágod az elméletet, de ha nem gyakrolod ugyse fog menni, és elsőre se fog menni.
2013. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Hogy lehet valaki "pick up artist", ha egy csajt sem sikerült összeszednie?


A "festőt" sem hívjuk festőnek, ha történetesen nem tud festeni. Még akkor sem, ha elolvasott egy könyvet a festésről.

2013. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nem akarnék olyan lánnyal összejönni, akinek a "jó szövegem" tetszik, amit ráadásul könyvekből tanultam :DD
2013. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Boros Betti ***** válasza:
94%
Nemtudom mi az, hogy Pua, de olyan vicces szó, hogy öt percig sírva röhögtem:DD
2013. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az lesz Pua aki már fel tud szedni csajokat könnyedén, a technikákkal/egy sémát követve

Az még ugyanúgy ÁFCS aki csak elolvasott pár könyvet...

2013. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A külső valóban nem számít, a pénz dominál leginkább.
2013. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!