Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a lányok akik Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik Facebookon pózolnak, azok valóban önbizalom hiányos lányok, és magukat akarják nyugtatni?

Figyelt kérdés

EGyik nem rég kiírt kérdésben egyik válaszadó véleménye:


"Szerintem ezek a lányok,azon kívül,hogy nem okosak annyira,mint hiszik.NAgyon önbizalom hiányosak.És a visszajelzésekből szeretnék megtartani vagy épp felépíteni az önbizalmukat.

na meg szeretnének jó pasit,aki ha látja,milyen szép kerek a seggük,akkor majd igényt tartanak rájuk..."


Igaz ez? Ezek a lányoknak kevés az önbizalmuk, és majd a "jajj de szép vagy!" kommentekből szépnek fogják magukat hinni?


Mert akiket én ismerek, és Facebookra felraknak 100 pózólós képet, azok pont olyanok, akik leszarják, hogy ki mit gondol róluk, és olyan cuccokat hordanak, hogy mindenki megnézze őket, meg ilyesmi.

De akkor Ők is kevés önbizalommal rendelkeznének?



2013. ápr. 27. 20:57
 1/4 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Én inkább önimádónak nevezném őket, nem önbizalom hiányosnak.
2013. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval. Legalábbis magamból kiindulva, ha önbizalom hiányos vagyok, inkább rejtőzködöm, nem még felhívom magamra a figyelmet pluszban.
2013. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ők azok, akiknek kizárólag a testük ad önbizalmat, ezért azt mutogatják, mert anélkül semmik lennének.
2013. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a megszokott környezetben mindenki magabiztosan mozog.

De egy állásinterjún, vagy hirtelen jött vacakabb élethelyzetben, vagy egy számukra addig ismeretlen élethelyzetben, esetleg olyanban amiben valaki kicsit oda mondja nekik, nem tudnának magukkal mit kezdeni.

Általában hiányzik belőlük az idősebbek iránti tisztelet, ez a legjellemzőbb.

És lehet, hogy látszólag leszarják, és vissza is szólnak, de a zavar általában megfigyelhető a hangszínükben.

Nekem ez a tapasztalatom.

2013. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!