Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kisugárzás vagy szép külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisugárzás vagy szép külső?

Figyelt kérdés

Lányok, ti melyik típusra figyeltek fel jobban?

mondok egy példát. Nem tartom magam túl jó pasinak (kopasz, általában 4-5 mm-es haj, kis szakáll, de helyes arc, testalkatra amolyan jó kiállású, férfias (van felesleg kicsit, de izom is:)), de általában laza vagyok és jó a humorom, a lányok jó társaságnak tartanak, ha nagyon bedobom magam, fel tudok szedni nőket, bár mostanában kevés az időm rá. Kissé rocker beütésem van, de nem járkálok szakadt, igénytelen cuccokban, inkább a stílusos, divattól kicsit eltérő, de mindenképp jól álló ruhákban mozgok. Kissé azt vettem észre, hogy azok a nők, akik igazán tetszenek, már az elején beraknak a barát zónába és onnan sehogy sem tudok szabadulni. A kevésbé tetsző, netán nagyobb darab nőknek persze azonnal bejövök, rögtön másznának rám, de én meg őket nem nagyon.....:( Szóval a kérdésem az, hogy inkább a tipikus átlag minden csajnak bejövő férfiakat preferáljátok, vagy azért az egyéniség és a kisugárzás inkább döntő tényező?


2013. ápr. 9. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkora magas vagy?
2013. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Qvazimódónak hiába lenne pozitív kisugárzása akkor se kéne senkinek se
2013. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem fontos hogy legyen egyénisége is és kisugárzása, a többi is fontos, de ha ez megvan akkor már majdnem nyert ügye van! :)
2013. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na egyből rátapintottam a lényegre, szóval alacsony vagy.


Nagy egó, önimádat és alacsony vagy. Ezért tesznek barátzónába a lányok.


1 voltam.

2013. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pixi3 ***** válasza:
Qvazimódónak pont hogy jó és barátságos kisugárzása volt és ezért lett övé a végén a szép lány de ne zavarjon :D
2013. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
178 vagyok
2013. ápr. 9. 22:28
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Esmeraldát a szőke herceg húzta meg a végén nem Qvazi
2013. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A duci nők magukat látják benned, az alakjukat kivetítik rád és mivel jófej vagy velük azt hiszik, hogy bejönnek neked, és mivel ezt kevésszer érzik ezért másznak rád...


Akik jobban néznek ki, sokak felől megkapják ezt a benyomást, - hogy bejönnek a másik félnek, és ha nagyon barátságos, kiismerhető vagy akkor unalmasnak és egyszerűnek titulálnak..



Kell egy középút, ne legyél annyira barátságos, inkább keltsd fel valamivel az érdeklődését

2013. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
te magad is kiemelted, hogy a nagydarab nők egyáltalán nem jönnek be, pedig köztük is van nem egy akinek nem is akármilyen a kisugárzása. így miből gondolod, hogy a te egyéniséged majd számítani fog bárkinek is? mindenkit csak a külső érdekel, csak azok esetében fontos a kisugárzás akik vették az első akadályt.
2013. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hyatt ***** válasza:

Hajts rá a csajra nyíltan aki tetszik és szerezd meg. Ne várd hogy ő szedjen fel. Én erre bukom.

Férfi vagy? Küzdj meg a nőért!


A folyamat során a kisugárzásod és a külsőd is csak növekszik a kiszemelt szemében. El tudod rontani? Naná - de kockázat nélkül nincs nyereség :) Hajrá!

2013. ápr. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!