Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a szabályszerűség amögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szabályszerűség amögött hogy valaki korán talál pàrt és van aki egyáltalàn nem talàl párt?

Figyelt kérdés
Nem látom az okokat. Nektek sikerült felfedezni valamiféle törvényszerűséget? Hülye lennék? Ronda? Egyiket sem érzem igaznak. A legtöbb évfolyamtársam már rég házas. Én meg itt bénázok 30 éves létemre.
2022. márc. 23. 06:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Most akkor te nő vagy kérdező vagy meleg?
2022. márc. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Húha, hát nekem is az utolsó kommentjéig az jött le, hogy férfi, de most elgondolkodtató :D

Viszont a kérdést igazából önmagának megválaszolta még az első oldalon: nem fektet időt a társkeresésbe. Így nem csoda, hogy nem is talál.

2022. márc. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

😂 lehetek akár férfi is a kedvetekért!


30 as nő vagyok.

2022. márc. 24. 16:44
 24/27 A kérdező kommentje:

Jézusom.

Miért tünhettem férfinak? 😕 Ekkora lenne a baj velem?

2022. márc. 24. 16:49
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

A válaszaid alapján nem jött át, hogy nő vagy. Így viszont az én válaszom nem vonatkozik rád (18-as).


A te problémád itt van:


"Viszont a külső. 😔 Szóval azon kívül hogy mindkettőnk kicsi kedvességét kapott a másiktól, részemről nem elképzelhető több."


Nagyon egyszerű, túl nagyok az elvárásaid.

30 évesen rájöhettél volna, hogy olyan férfi NEM létezik, vagy legalábbis nem pont VELED fog összejönni és veled maradni, aki:

1. extrém jóképű, jó testű, sportos, izmos

2. anyagilag rendben van, van pénze, esetleg sjaát lakás/ház vagy albérlet, saját autó stb.

3. mentálisan rendben van és nem egy "fuckboy"

4. mindezek mellett veled maradna hosszú távon és hajlandó elköteleződni, esetleg gyereket vállalni


Ha vannak is ilyen férfiak, azok hamar megállapodnak nálad 99% valószínűséggel sokka jobb nőkkel VAGY nem fognak soha megállapodni és csak alkalmi kapcsolatot, szexet keresnek amíg azt megtehetik.


Ha belegondolsz ez logikus is, amelyik férfi rendelkezik olyan külsővel (ez az elsődleges), hogy BÁRMILYEN nőt megkaphat, az miért pont veled vagy egy másik tök átlag csajjal akarjon megállapodni? Sőt miért akarna egyáltalán hosszú távra elköteleződni, mikor akár minden nap másik nagyon jól kinéző, fiatal csajjal jöhet össze...


Egy megoldás van: adj lejjebb az igényeidből a külsőt tekintve.


Nem vagy annyira jó nő, hogy egy 10/10-es férfi veled legyen. Elégedj meg a 5-6/10-essel és boldog leszel.

2022. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Remélem látod hogy a válaszod nulla értékű.


Az a férfi aki nem akar és vagy tud elköteleződni és végig akarja dugni Európát már nem felel meg a kritériumoknak.


A stabilitás/ nyugodt családi légkör utánni vágy egy intelligens emberben ott van. Ez nem egy magas igény, legfeljebb neked, aki a farkáig képes gondolkozni.

2022. márc. 27. 17:03
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Te miről beszélsz?
2022. márc. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!