Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, a képen szereplő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, a képen szereplő incelekről milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés

Ez egy fotó a reddit-ről, ami egy incel találkozót mutat be. Amúgy a keresőbe beírva simán kidob pár ilyen képet is, így nem sértek meg személyiségi jogot. (Ezt a moderátoroknak üzenem!)


[link]


Az incelek előszeretettel szeretik ugye hangoztatni, hogy a külsejük miatt nem találnak barátnőt. Én férfi szemmel vizsgáltam a képet, és arra jutottam hogy némelyikük akár még jól is nézne ki, ha esetleg stílust váltana, lefogyna, felszedne néhány izmot, máshogy öltözködne, máshogy hordaná a haját stb.


De gondoltam, inkább megkérdezem a nőket is hogy nekik mi a véleményük? A képen szereplő srácok valóban olyan vállalhatatlanok lennének külsőre, vagy más állhat az incelség hátterében?



2022. márc. 21. 22:18
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
42%
Én nem vagyok incel, de azért a válaszokból egyértelműen kiderül, hogy a külső elég fontos tényező. Mindenki azt írja, hogy nem is rondák, tehát hogyha azok lennének, akkor joggal lennének incelek? Meg kb mindenki egyetért itt abban, hogy melyik néz ki jól a képen szereplő emberek közül és melyik nem, szóval a szépség nem is szubjektív valójában.
2022. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
63%

#41


"Meg kb mindenki egyetért itt abban, hogy melyik néz ki jól a képen szereplő emberek közül és melyik nem, szóval a szépség nem is szubjektív valójában."


Nagyon jó észrevétel. Persze hogy nem szubjektív.

2022. márc. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
68%

Baszki de illenék a képre :)


Egyértelműen alacsony tesztoszteronszint árad a képből :)

2022. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy valaki említette a Yoo-gi-oh kártyát, ha jól írom. Ezzel nem az a baj, hogy geek dolog. A 2000-es években voltam alsó tagozatos, és ezek akkor mentek. Nem az a baj vele, hogy geek meg kocka meg mit tudom én, hanem hogy alsósok közt volt menő. Olyan, mintha én nem rendes sminket használnék, hanem a Bravo magazin ajándék rúzsát, és ettől hinném magam nőiesnek.
2022. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
45%

44.


Na ja, a "főnött az attó' az, hogy lehetűleg ökölbe szorult arccal néz maga elé és mindenfajta játékot elítél, mer' az gyerekes, és csak hivatali papírokat tölt ki (ez a szórakozás), meg néha leszidja a gyerekeket is, mert idegesítőek!"

2022. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
53%
Sikerült megradagni a végletet. Te (vagy valaki) hoztad fel ezt a példát. Konkrétan ez gyerekes. Nem arról van szó, hogy ne lehetne játszani. Nagyon sok felnőtt sakkozik, társasjátékozik, vetélkedőklubba jár, számítógépezik. De szerintem te is furcsállnád, ha ha a barátnőd balerina barbit kérne karácsonyra.
2022. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
45%

46.


Kit érdekel? Erre is van már szabály, hogy csak ezt vagy azt lehet? Mondjuk a múltkor a rajzfilmeket is leszólta valamelyik Mr./Miss Felnőtt, aki ettől érezte magát igazán érettnek és keménynek.

2022. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
59%
Oké, legyen igazad. Mindenesetre az jut eszembe erről, hogy az egyik kortárs spanyol kosztümös sporozatban azzal jelképezik, hogy az egyik szereplő elmebeteg, hogy felnőtt nő létére babázik. Szerintem nem véltlenül, mert így megértik a nézők. Vajon miért...
2022. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
42%

48.


Idióta előítéletekre alapoz, ami egy filmben amúgy jól áll, mert a leghülyébb proli, redneck néző is megérti, hogy "há' eszt a karakteretet hülyének szánták! Höhééééj!".


De ezt a szemellenzős, "márpedig ennek így meg így kell lennie, mert ez az elvárt!" mentalitást bármi felülmúlja. Primitív, leegyszerűsítő hozzáállás.

2022. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!