Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, a képen szereplő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, a képen szereplő incelekről milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés

Ez egy fotó a reddit-ről, ami egy incel találkozót mutat be. Amúgy a keresőbe beírva simán kidob pár ilyen képet is, így nem sértek meg személyiségi jogot. (Ezt a moderátoroknak üzenem!)


[link]


Az incelek előszeretettel szeretik ugye hangoztatni, hogy a külsejük miatt nem találnak barátnőt. Én férfi szemmel vizsgáltam a képet, és arra jutottam hogy némelyikük akár még jól is nézne ki, ha esetleg stílust váltana, lefogyna, felszedne néhány izmot, máshogy öltözködne, máshogy hordaná a haját stb.


De gondoltam, inkább megkérdezem a nőket is hogy nekik mi a véleményük? A képen szereplő srácok valóban olyan vállalhatatlanok lennének külsőre, vagy más állhat az incelség hátterében?



2022. márc. 21. 22:18
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
90%

7-es: egyrészt nem minden nő menő. Én is azokat szeretem nőként, amiket felsoroltál, és én se voltam sose menő, de szerintem ez rendben van, egy nem menő embernek is lehet párja. Meg lehetnke barátai. Nekem 2 nagyon jó barátom van, nem 20, de velük 10 éve fix a barátságunk. Miért kellene menőnek lenni? Keress egy nőt, aki maga sem menő.


Amúgy szerintem amiket felsoroltál nem hogy nem menők, de kábé alapműveltség. Mondjuk régi zenék, sorozatok: én műveletlennek tartom azt, aki nem hallgat soha mondjuk Queent vagy nem tudja, mi az a Beatles vagy Columbo vagy Vissza a jövőbe, nem hogy még lenézzem az ellenkezőjét. És a legtöbb felnőtt, hidd el, így van vele.

2022. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
73%

Így, hogy hozzájuk hasonlók között vannak, egyértelműen felszabadultnak tűnnek, elengedik magukat, ez óriásit dob a kisugárzáson. Ha egyesével betennénk őket egy osztályba vagy akármilyen közösségbe, akkor valószínűleg tipikusan ők a csendes gyerekek, akik maguktól alig beszélnek, és kerülik a társaságot. A bal oldali, aki térdel, ő pl. tipikus az osztály lúzere ránézésre, de több ilyen is van közöttük. Ehhez pont elég, hogy maximum csak átlagosak kinézetre, és visszahúzódók, introvertáltak, vagy szorongással küzdenek, esetleg nem szokványos az érdeklődési körük sem. Így áll össze a kép, összességében ez már bőven elég ahhoz, hogy gyakorlatilag nulla sikerül legyen a nőknél.


Viszont a kék pulcsis és a mögötte álló a szervezők lehettek, mert egyáltalán nem illenek bele a képbe. Ők biztos, hogy nem incelek.

2022. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
85%

""tipikus" lúzer külseje van, sztk szemüveg, fogszabályzó, Edd sapkája, "


Mint szinte mozgássérült, gerincbeteg ember, sok testi hibával rendelkezp ember mondokm neked: BÁRKI, aki a 21. század hajnalán sztk-s szemüveget hord egyszerűen igénytelen. Basszus, nekem alig lehet megfelelő cipőt találni egy boltban az eltorzult lábfejemre, és még én sem lennék ilyen igénytelen. Azért álljon már meg a menet.

2022. márc. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 Lachesys ***** válasza:
86%

Némelyik egész helyes.

Amúgy én nőként kifejezetten a geek srácokat szeretem, én is szeretem a régi star Trek sorozatot, a babylon5-ot, a sci-fit, fantasyt. És egész jó nő vagyok egyébként, mióta rendszeresen edzem. Mondjuk meg is figyeltem hogy mostanában ezekben a társaságokban a srácok mind rám vannak indulva 😃 általában csak önbizalom problémáik vannak. De van csomó helyes pasi is ilyen hobbikkal. Aztán mikor látnak egy jó nőt aki tudja mi az a Warhammer 40k, már szinte szerelmesek 😂

De ezerszer inkább egy ilyen csávó, mint valami autobu.zi.

2022. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
83%

23.


És ezt egy iskolás gyerek hogy védi ki, ha a szülei csak azt fizetik ki, mert másra nem futja? Mindig van egy nagyon csóró bármelyik szabadon választott osztályban, akire még azt se mondhatod, hogy "ő tehet róla", mert a szülei tehetnek róla.


És bizony aki csóró, azt kinézik. Volt olyan srác aki Tesco-s nájlonszatyorban hordta a füzeteit, amikor meg valami cukor volt a belépő az egyik suli-buliba ő egy doboz kockacukrot hozott, amire úgy spórolt előtte - naná, hogy szinte mindenki cseszegette. És ez gyerekként/tiniként védhetetlen. Utána már nem, de a képen látható srácok se olyan nagyon idősek.

2022. márc. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
75%

23.


Cipőkérdést ismerem, mert 50 feletti a lábam, úgyhogy általában marad a bakancs vagy a munkavédelmi cipő, mert minden más vagy nincs, vagy extrém sokba kerül.

2022. márc. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
47%
A hátsó szőkét leszámítva mind nyomorultul néz ki. És nem a genetikájuk miatt. Igénytelenek, stílustalanok. A szomorú hogy simán változtathatnának rajta.
2022. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
79%

Kép alapján és külsőre egyáltalán nem tűnnek menthetetlennek.


A belső az már más :D

2022. márc. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
88%

A hátsó szöszi teljesen jól néz ki. 👌🏻 A mellete jobbra állóval sincs semmi baj. A piros kockás inges kis kínai is egész helyes lenne, ha egy kicsit lefogyna és más hajat vágatna. Mostanság elég népszerűek a kelet-ázsiai fiúk a csajoknál. A kék pulcsis mellett balra ülő 2 fiúval sincs gond, nekik is maximum haj + stílusváltásra lenne szükségük. A hajpántos úgy néz ki, mint aki az ilyen metálos/rocker csajoknak szokott bejönni. A fekete "bode" kapucnis pulcsiban álló is egész helyeske.

Összessegében egyik se menthetetlen, ennél jóval csúnyább fiúkat láttam már lányokkal.

2022. márc. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
81%

25.: Képzeld, engem hogy csúfoltak a suliban a gerincbajommal. Nme győzöl meg ezzel, én is átéltem ezt.


És ez itt a felnőtt párkapcsolatok rovat. Felnőtt emberekről beszélek.

2022. márc. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!