Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy álljátok meg, hogy késő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljátok meg, hogy késő délután vagy estefele munka után ne számítógépezzetek? 36 éves vagyok, de kb olyan vagyok mint egy horrorfilm szereplője, úgy tönkretette a számítógép a szemeimet (jól látok, de olyan fáradtak mindig).

Figyelt kérdés

Régen a nők imádták a szemeimet, most meg, 1000 ből 999 hanyatt homlok menekül, ha meglát. Ezt nem kitaláltam, vagy 8 ember mondta már, hogy borzasztóak lettek a szemeim. Persze ehhez hozzájárult az is, hogy infós vagyok és a szakításom után belemenekültem a munkába, amihez gép kell. Ha meg végzek este akkor filmezek. Napi 16 óra gép és a következmény szörnyű. Én is látom a borzasztó változást, akkor meg már tényleg nagy a baj (ezen változtatni nem lehet, műteni sem).


Pont ilyen, mint ez (ez netes kép). Ha napi 10 órát alszok is ilyen.

[link]


2021. nov. 23. 16:53
1 2
 1/13 Krosszarcu válasza:
6%
Én úgy álom meg hogy este az ágyban mobilon nézem a filmet az nem rontja a szemet.
2021. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Én semmi szörnyűt nem làtok a képen, de a szemnek ez nyilván nem tesz jót.


Ne menj haza: sport, konditerem, baràtok, stb.

Így kit fogsz találni?

2021. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Ha annyit ülsz milyen a testalkatod? Mert ha nem edzel egy idő után dagadt leszel. Az meg egy nőnek sem kell.


L

2021. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok informatikus, de a távoktatás alatt nekem is fájtak a szemeim estére.

Én próbáltam úgy megközelíteni, hogy kerestem jobb dolgot mint a számítógépre meredés.

Pl beraktam a fülest és elmentem kocogni meg sétálni egy-másfél órára. Vagy főztem valami finomat, vagy csináltam valamit kint az udvaron.

Ha konkrétan arra vágytam hogy egy történet szórakoztasson, akkor beraktam egy filmet, de nem néztem végig, csak oda oda pillantottam, inkább csak hallgattam és közben himeztem.

2021. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
pathetic.
2021. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Én is gép előtt élem az életem már évek óta, de nem ilyen a szemem. A férjem is programozó, szintén minden éber pillanatában a gép előtt van, és gyönyörű szemei vannak, pedig ő ráadásul valami 8-10 évesen lett a számítógép "rabja", és veled egyidős. Szerintem nem emiatt van, vagy ha igen, akkor szemcseppekkel és pár nap képernyőmentességgel (elmész hétvégén túrázni, baráti körrel házibulizni, offline hétvégét tartasz és olvasol, mittudomén) korrigálható. Amúgy szerintem sem vészes a látvány, hogy ennyire durvának írd le.
2021. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szemproblémát az okozza, ha elromlott a szemed és úgy nézed a gépet. A szemromlás viszont a korral jár sok embernél és már jóval a számítógépek előtt is sok szemüveges volt.
2021. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tehát vegyél szemüveget, csinálj kontaktlencsét, vagy menj lézeres szemműtétre.
2021. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy óránként legalább 5-10 percre fel kell kelni a számítógéptől és pihentetni a szemed, meg átmozgatni a tested. Képernyős munkahelynél nem létezik, hogy az orvos nem írt elő neked védőszemüveget, ha ilyen rossz a szemed. A régi CRT monitorok még okozhattak szembántalmat, de ma már elég valószínűtlen. Leginkább azt tudom elképzelni, hogy annyira bambulsz, hogy elfelejtesz pislogni és kiszárad a szemed. A szemcsepp és a pislogás csodákra képes. A googlen 1 perc alatt találtál volna megoldást a problémádra.
2021. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Testalkatommal semmi baj. Sportolok.
2021. nov. 24. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!