Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha anyám söprűvel kerget ki a...

Ha anyám söprűvel kerget ki a szobából hogy ne számítógépezzek, az azt jelenti hogy már ideges rám?Hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Persze néztem egyet, és kifutottam.Aztán azon gondolkodtam hogy visszamegyek, és ha megint támadna én is bekészítek ide egy söprűt és azzal válaszolok.

Ez jogos lenne?


2021. máj. 6. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Martin, te vagy az?
2021. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nem, az én vagyok, lol xd Én is felkaptam a fejem ezen a kérdésen, ez így wtf.
2021. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Söprűvel??? Esetleg van fekete macskátok is?
2021. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint akkor mégsem ragasztottad a kábelt a konnektorhoz... :D
2021. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen én lennék az.

Miután kikergetett a szobából, a gépet is kiakarta dobni a kukába.

Szegény szomszédok meg pont kinn voltak, nézték itt meg mi van

Ezért akarok felszerelkezni egy söprűvel hogy tudjak válaszolni ha még egyszer el kellene mennem a gép mellől.

2021. máj. 6. 13:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos.

Nevelni próbál téged, mint szülőnek ez a kötelessége. Elég baj, hogy már a szép szó nem használ. Örülj, hogy csak kikerget és nem a hátadon alkalmazza a nyelét.

2021. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Attól féltem kapok mert elhúztam az oldalam, suhintott egyet a levegőben

Gépem megmenekült, de nem akarja megérteni én számítógépezni szeretek, nem kertet kapálni, meg füvet vágni.

Azt csinálják a felnőttek.

2021. máj. 6. 13:47
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
El sem hiszem hogy vannak még olyan hülyék, akik nem képesek átlátni hogy a kérdés csak kitalált... :D
2021. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Mi a bajod kérdező? Miért írsz ki a nevemben egy kamukérdést? Vagyis miért írod, hogy te vagy, amikor rohadtul nem :D
2021. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Név nincs kinn a kérdésnél.Ebben a témakörben ez a 2. kérdésem, tegnap volt az első, mert anyuval eléggé összevesztünk és nem tudtam mit csináljak.
2021. máj. 6. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!