Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, a képen szereplő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, a képen szereplő incelekről milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés

Ez egy fotó a reddit-ről, ami egy incel találkozót mutat be. Amúgy a keresőbe beírva simán kidob pár ilyen képet is, így nem sértek meg személyiségi jogot. (Ezt a moderátoroknak üzenem!)


[link]


Az incelek előszeretettel szeretik ugye hangoztatni, hogy a külsejük miatt nem találnak barátnőt. Én férfi szemmel vizsgáltam a képet, és arra jutottam hogy némelyikük akár még jól is nézne ki, ha esetleg stílust váltana, lefogyna, felszedne néhány izmot, máshogy öltözködne, máshogy hordaná a haját stb.


De gondoltam, inkább megkérdezem a nőket is hogy nekik mi a véleményük? A képen szereplő srácok valóban olyan vállalhatatlanok lennének külsőre, vagy más állhat az incelség hátterében?



2022. márc. 21. 22:18
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
91%

#24


Én mondjuk ronda vagyok, de attól még ❤

2022. márc. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
24%

"én műveletlennek tartom azt, aki nem hallgat soha mondjuk Queent vagy nem tudja, mi az a Beatles vagy Columbo vagy Vissza a jövőbe, nem hogy még lenézzem az ellenkezőjét. És a legtöbb felnőtt, hidd el, így van vele"



En nem. Nem mindenki van rafixalva az angolszasz kulturara. Te sem tudod, ki az a Rajesh Khanna, Kishore Kumar, Lata Mangeshkar, Raj Kapoor. Esetleg Broery Marantika, Sharifah Aini, Sanisah Huri, Anita Sarawak, David Arumugam, P. Ramlee, Herman Tino, Koes Plus, Arie Wibowo, es meg sorolhatnam estig.



Amugy kar, hogy nem latom az inceltalakozot, mert nem tamogatott bongeszom van :(



37F incel

2022. márc. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
76%

Ez most durva lesz. Véletlen facebook feldobott egy régi kollégát, akit "lehet" ismerek. Fotóin újfent egy iszonyat szép nővel pózolgat. Megnéztem csaj accountját is akkor már és ott is vannak közös képek. Csávó egy igazi balfasz szoftverfejlesztő, még szerintem is az, rossz értelemben véve harsány, közönséges... Volt, hogy lekávézta az ingjét és másnap ugyanabban jött... Most meg bakker iszonyat jó csaja van úgy tűnik. Igaz nőnek van 2 gyereke ahogy nézem, de egy ilyen szép nő talál ötvenszer jobbat is, aki eltartja, olyat is, aki min. annyit keres mint ez a csávó (cégnevet nem mondok, de egy ismert világcégnél dolgozik, ha csak annyit keres mint én már akkor nagy pénzeket szakít ott).


Ha most kiderül, hogy van remény részemről az csak még rosszabb lesz, mert akkor... van remény...

2022. márc. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
64%

7# Azért az érdekes és szembeötlő, hogy ha megnézed a képet, jól látszik, hogy egy incel társaságnak is megvannak a maga "chad-jei" (amúgy ha a nem tudnám a kontextust, csak a 25-ik gondolatom lett volna az, hogy a képen incelek vannak)

Pl. ott van középen a pózoló srác, és a szélén a laptopja (?) mögé bújó kövérkés fazon. Ezen a képen ott van minden elem, ami egy tök átlag oszályfotón megtalálható. Ha a csoportból kiválasztanánk az 5 legkevésbé aktív srácot és róluk lőnénk egy képet, szinte biztos, hogy közülük is kiválasztódik egy-két "chad". Aztán ezt lehet még tovább szűkíteni, amíg meg nem kapjuk az Abszolút Incelt, az Incelkirályt, akiről még egyszemélyben sem lehet vállalható képet készíteni.

Ebben a kontextusban viszont mindenki másnak van esélye a párkapcsolatra. Nagyon is sok.

2022. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
71%
Az inceleknek sosem a külsejükkel volt a probléma, hanem a zéró sziciális készségükkel meg a nőkhöz való hozzáállásukkal. De ezt eddig is tudtuk, csak ők állítják magukról, hogy a kinézetük az oka mindennek.
2022. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
47%

"a zéró sziciális készségükkel"



Es mi van a sziciliai incelekkel?



37F incel

2022. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

34.



Summázva: "Vakok között a félszemű is (más változatban "a") király"


Tehát, ha közepesen lúzer vagy, de körbeveszed magad még rosszabbakkal, akkor te leszel a király arc. Amcsi filmeknél ez így szokott működni, hogy a közepesen balfék főhős(nő)nek van valami extra lúzer haverja, aki mellett ő a menő, ilyen "egy ropi naplója" jellegűen, ahol a középbalfúró főszereplő haverja naná, hogy a Cartman külsejá és családi hátterű, de mellé Butters jellemével rendelkező kretén volt.

2022. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
45%
Csúnyák mind, kivève a hátsó szőke hajú.
2022. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
75%

Túlnyomó részük abszolút nem vállalhatatlan. Ráadásul ez nem egy retusált, beállított kép. A "jópasik" képei is ugyanúgy működnek, mint a "jó csajok" képei. Profi fodrász, profi smink, profi világítás, profi fotós beállítás + retusálás. Az itt szereplő srácok nagy részéről is lehetne abszolút jóképű fotót csinálni, ha megcsinálják a hajukat, rápakolnak némi retust és felöltöztetik őket.

Sok köztük az ázsiai, nekem mondjuk ők alapból nem jönnek be, de sok nőnek meg igen.

De pl. az első sor balról 1. és 3. teljesen úgy néz ki, mint két ismerősöm. Mindkettőjüknek tök jó nő barátnőjük van.

2022. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
52%

37# Nem véletlenül címeztem neked, te értelmesen szoktál az ilyesmire reagálni. (nem mondom a királyos hasonlatot, mert annyira nem ismerlek és így lehet hogy sértő lenne :D)


Iiiigen, meg ehhez jön az a jelenség, amikor a teltebbek vékonyabbal barátkoznak (ennek filmben megjelenő, szinte archetipikus leképeződése pl. a Bud Spencer és Terence Hill páros), hogy mellette nyugodtan zabálhass, ami mondjuk inkább nőknél megfigyelhető jelenség, de működik, vagy amikor hasznos hülyeként igyekszel komoly és okos emberekkel körbebástyáznod magad, hogy egy kicsit úgy érezd, egy vagy közülük. Persze az első szemfüles kiszúrja, hogy ez hót' messze van a valóságtól mint Nap a Jupitertől, de te egy kicsit átlényegülsz.

2022. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!