Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, a képen szereplő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, a képen szereplő incelekről milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés

Ez egy fotó a reddit-ről, ami egy incel találkozót mutat be. Amúgy a keresőbe beírva simán kidob pár ilyen képet is, így nem sértek meg személyiségi jogot. (Ezt a moderátoroknak üzenem!)


[link]


Az incelek előszeretettel szeretik ugye hangoztatni, hogy a külsejük miatt nem találnak barátnőt. Én férfi szemmel vizsgáltam a képet, és arra jutottam hogy némelyikük akár még jól is nézne ki, ha esetleg stílust váltana, lefogyna, felszedne néhány izmot, máshogy öltözködne, máshogy hordaná a haját stb.


De gondoltam, inkább megkérdezem a nőket is hogy nekik mi a véleményük? A képen szereplő srácok valóban olyan vállalhatatlanok lennének külsőre, vagy más állhat az incelség hátterében?



2022. márc. 21. 22:18
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen átlagos, vagy jól kinéző srácok. Az egyetlen csúnya balról a harmadik az arany dzsekiben, de mivel ázsiai lehet, hogy helyben ő sem az.
2022. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
87%
Egyikük se néz ki menthetetlenül, sőt, vannak kifejezetten helyes srácok is képen. Mondjuk ez nem újdonság, eddig is tudtam, hogy az inceleknek 99%-ban a személyiségükkel van gond és/vagy azzal, hogy túl jó nőt akarnak magukhoz képest.
2022. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen átlagosan néznek ki, valaki kifejezetten jól is kinézhetne, ha kicsit többet adna a stílusára és a megjelenésére. Ez is csak azt bizonyítja, hogy a belsővel van a probléma.
2022. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
3%
Akkor ezek mostilyen melegek?
2022. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
86%

Az incelek nagyja személyiségzavarba szenved.



A férjem Magic-ezik. HKK-zik. Gyűjti a Warhammer terepasztal figurákat és festegeti is lelkesen őket. Egyik sem "menő" hobbi. Én egyikért sem tudok rajongani, de attól még nem tartom lúzernek, és tisztelem a hobbiját. És mint látjátok van felesége, sőt gyerekei is!

2022. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
29%

15.


Ez, ha jól külsővel társul, akkor nem feltétlen bukta. A baj akkor van, amikor ezeket csinálja és mellé "tipikus" lúzer külseje van, sztk szemüveg, fogszabályzó, Edd sapkája, szeplők vagy ilyen nagy vörös orcák, "nem megfelelő alkat" (alacsony, vékony, kövér, túltolt mértékben gyurma)

2022. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
62%

10!

Szerintem ne általánosítsunk ha kérhetem.

Én például mikor ismerkedem akkor sosem a külsőt nézem először.

Például korábban elkezdtem facebookon ismerkedni. Mindenkinek válaszoltam aki rámírt, kortól, külsőtől és etnikai csoporttól függetlenül. Senki sem azért esett ki a választásomból, mert csúnya lett volna

2022. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
91%

A szőke hajú kimodnottan cuki, az álló sorban balról a második tökre az esetem (lenne, ha nem mackónadrágszerű ruhában lenne). De a haja tetszik, és az arca is aranyos.


Amúgy volt az az egyetemi lövöldözős srác is, aki incel volt. Nála is azt gondoltam, mikor láttam róla képet, hogy valami sokkal rosszabbra számítottam.

2022. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
77%
Szőke alatt az alacsonyabbikra gondoltam, de a másik meg úgy néz ki, mint egy one direction-ös, szóval sokaknak bejönne. De amúgy ezek a srácok hány évesek? Ennyi idősen még incelnek sem nevezném őket, szerintem van köztük, aki kb. 18 éves.
2022. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sincs baj a külsejükkel. Tök átlagosak, külső alapján simán lehetne csajuk. Mondjuk némelyiken látszik, hogy a feje nincs rendben. Mármint BELÜL, nem kívül.
2022. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!