Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak a különbségnek amit tapasztalok ismerkedés során? A többi lent:

Figyelt kérdés

40+ éves nő vagyok, az online ismerkedést próbálgatom, egyelőre nem alakult belőle párkapcsolatom, nem biztos, hogy nekem való műfaj ez. A személyiség, az emberi kapcsolódás az értelmes beszélgetés fontos számomra.

Kicsit kétlaki vagyok, illetve voltam mostanában. Anglia és Magyarország a két hely ahol tartózkodom.

Az online ismerkedés során kevés emberrel találkoztam, mert mondom ahhoz hogy találkozzak valakivel szeretném érezni a csevegésből hogy van értelme.

Szóval akivel Angliában találkoztam- azokból kivétel nélkül mindegyik újra szeretett volna találkozni, és azóta is jó barátok maradtunk. Úgy, hogy a helyzet barát zónában maradása- rajtam múlt. Tehát jó élmény volt a találkozás, és tulajdonképpen lett egy új, jó emberi kapcsolat belőle.

Itthon viszont, eleve nehezebben sikerül jót beszélgetni, mert mintha valami felszines adategyeztetés lenne, valami feltételrendszereknek kellene megfelelni. Illetve maga az a néhány alkalom, amikor találkoztunk, szintén ilyen mérlegelésféle volt. Nem is találkoztunk egynél többször, és nem is lett belőle kapcsolódás, nem is volt jó találkozni, hanem inkább kellemetlen.

Nem szeretnék sztereotipizálni, általánosítani de azért elgondolkoztat, hogy miért tapasztalom ezt a különbséget. Lehet hogy véletlenül pont igy jött ki és semmi oka. Vagy az én személyiségem más angolul és más magyarul ki tudja. De az is lehet, hogy valóban van különbség egy-egy ország ismerkedési szokásai, férfiak nőkkel való viselkedése, elvárásrendszere között.



2022. márc. 20. 20:16
1 2 3
 21/24 Laylah ***** válasza:
20.: nem mondanám, sokkal jobb az angolom mint az átlag magyarnak. :)
2022. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Angliában rosszabb a párkapcsolati piac, így a béna idős nőlet is úgy kergetik a férfiak, mint itthon a fiatal Becky -ket. Persze nálunk is egyre rosszabb a helyzet, ne aggódj.
2022. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

22-es nem hiszek neked.

Egyrészt nem vagyok béna idős nő. Kettő a saját korosztályomban ismerkedem.

És igen szép, klassz jófej nők vannak arrafelé is.

Az emberek egymáshoz való hozzáállása más talán, illetve kisebbségi érzésből fakadóan, azt kompenzálva nem annyira fusztráltak and not so judging like the hungarians

2022. márc. 21. 16:10
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

"És igen szép, klassz jófej nők vannak arrafelé is."

Nem az a lényeg,hanem az, hogy te hogy nézel ki. Olyan jó ténsasszonyosan?

2022. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!