Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki itt komolyan ismerkedik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki itt komolyan ismerkedik?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy az emberek ezen a topicon milyen indíttatással irkálnak. Sok hasonló kérdést látok de ugye azt nem tudom ezekből mik lesznek. Valaki tényleg komolyan gondolja, vagy csak unatkozik és írogat? Érdekelne az emberek hozzáállása

2022. márc. 18. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem nagyon próbáltam ismerkedni itt, meg úgy őszintén lassan szinte sehol, mert már fáraszt ötezredjére is bemutatkozni, meg végigzongorázni a "kötelező köröket", beszélgetéseket.

A végén úgyis ghostolnak előbb-utóbb, és ebból már baromira elegem van.


21F

2022. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
Mondok egy meglepőt: ez az oldal arra van, hogy kérdéseket tegyenek fel emberek és arra válaszok érkezzenek és ebből beszélgetések is kerekednek időnként. A Felnőtt párkapcsolatok rovat is erre van, a szexrovat is erre van. Mármint kérdések és válaszok megvitatására. Az, hogy te szexpartnerkeresőnek használod, szíved joga. Az ismerkedős topiknál ezerszer alkalmasabb arra, hogy valami összejöjjön. De ha valaki arra használja, amire való, tehát kérdez, válaszol, netán mindezt privát beszélgetés keretében és te azt hiszed, hogy ez nyílegyenes út a bugyijába és fel vagy háborodva, amiért csak beszélgetni akart...hát ez elég szánalmas. Mondjuk elég kreatívak az itteni pasik, néha már sajnálom a szerencsétleneket, mit össze dolgoznak egyetlen lehetséges menetért egy sosem látott nőnél.😂
2022. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én komolyan szeretnék ismerkedni, de mindig alábbhagy a dolog rendszerint a másik fél érdektelensége miatt. Egyszer volt, hogy hosszabb hónapokig leveleztem egy nővel: úgy nézett ki, hogy okés sokdolog, de kiderül a végén, hogy:


"Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca nem ő. Ő az arca mögött van. Láthatatlan. (Gárdonyi Géza)

2022. márc. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Találkoztam már itt mindenféle céllal író férfival. Aki komoly kapcsolatot keres-ez volt a legkevesebb. Találkoztam olyannal aki szexre keres nőt. Talán belőlük van a legtöbb. Meg olyanokkal is akik csak virtuális szórakozást keresnek.
2022. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!