Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki itt komolyan ismerkedik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki itt komolyan ismerkedik?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy az emberek ezen a topicon milyen indíttatással irkálnak. Sok hasonló kérdést látok de ugye azt nem tudom ezekből mik lesznek. Valaki tényleg komolyan gondolja, vagy csak unatkozik és írogat? Érdekelne az emberek hozzáállása

2022. márc. 18. 18:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
89%
A férfiak komolyan, a nők meg valójában szintúgy férfiak és hülyéskedésből.
2022. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valahol egyet értek az elsővel. Én komolyan ismerkednék de nem nagy sikerrel. Elég kis létszámú a nők jelenléte itt és őket se nagyon érdekli a dolog.
2022. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Neked mi lenne a célod a kérdés mögött?
2022. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megtudni ezt, hogy hogyan állnak ehhez az itt lévők, most érted ha vicc az egész akkor felesleges itt ismerkednem, lehet sok helyen és akkor nem éri meg
2022. márc. 18. 19:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt biztos nem, van ismerkedés rovat.
2022. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekelnek mélyebb tapasztalatok, írj nyugodtan!

Vannak akik hülyéskednek és még csak találkozni se fognak mert szórakoznak, van akik szexre mennek, és vannak persze komoly kapcsolatot keresők is.

2022. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Én csak szimpatikus 1-2 emberrel beszélgetek gyakrabban. Már ha visszaírok nekik, ugye…😅
2022. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#5 hozzátenném én oda raktam ki :D Nem tudom miért rakták át
2022. márc. 18. 20:39
 9/14 A kérdező kommentje:
Ami azért fura mert nem is tudják hány éves vagyok, és ha nem felnőtt vagyok?! :O
2022. márc. 18. 20:43
 10/14 BohócKolbász ***** válasza:
61%

Nekem nincs időm a játszmázásra, meg a hetekig tartó beszélgetésre. Ha megvan a szimpátia akkor mehetünk Viberre vagy máshová.

Nyilván célom van azzal a nővel akinek válaszolok akár a falon, akár priviben. Aki csak baromkodni akar velem, vagy unatkozik mert nincs élete az kopogtasson másik ajtón. Aki meg csípi a madzagom annak kioldom a csomót! :P

2022. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!