Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szemmel nem fura a Wolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel nem fura a Wolt és Foodpanda futár férfiak "felmagasztalása"?

Figyelt kérdés

Ez a munka gyakorlatilag egy betanított gyári munkás értelmi szintje, mégis úgy adják elő mintha valami menő, vagány hú de micsoda nagyon jó karrier, szakma lenne és milyen büszke lehet aki bekerül oda.


Ezek a szerencsétlen futár pasik meg gondolom nem értik miért kerülik őket a nők.



2022. márc. 1. 12:32
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

# 9


az nem számít.


egy nő egy férfi szemében akkor is nő ha trágyát lapátol.


Fordítva már nem ez a helyzet.

2022. márc. 1. 13:16
 12/40 anonim ***** válasza:
94%
Nsm mindegy mi a munkája?.engem pont nem érdekel,hogy akivel ismerkedek az betanított munkás vagy bankigazgató. Kiteljesedett? Szereti a munkáját? Azt csinálja amit szeretne? Boldog? El tudja magát és az igényeit látni? Innentől nem érdekel a dolog. Szóval részemről nem a munkája határozza meg a másik embert.
2022. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
96%
A koronavírus-járvány miatt kialakult helyzet miatt munka nélkül maradt Gergely Róbert. Az énekes-színész nem sokáig bírta a tétlenséget, inkább új elfoglaltság után nézett – számolt be róla a Ripost. Egészen hamar, mindössze két nap alatt megtalálta a neki való munkát, amivel nem csupán némi bevételre tud szert tenni az egy éves kényszerpihenő után, de jó kedve is lesz tőle.
2022. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
94%
2022. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
97%

Figyuka, ezt a munkát is kell végezni valakinek, és nyilván azokat szólítják meg, akiknek ez számításba jöhet, nem az orvosokat, mérnököket.

Különö9sebb végzettség nélkül meg mindig jobb meló, mint a gyárban. Ha jól tudom, valahol olyasmit olvastam, nem is fizetik őket rosszul.

2022. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, hogy te milyen újgazdag környezetben mozogsz, ahol ilyen véleménnyel vannak a futárokról.
2022. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%

Én már azt sem értettem sosem, hogy olyan szolga fiúk, mint a pultos, mixer, edző, mitől hiszik, hogy valakik? Ez a futár dolog meg csak ezen az oldalon van felhájpolva.

A "személyzet", tudja, hogy hol a szintje! Volt pizzafutár aki nálam is próbálkozott, vissza is vettem a borravalót, és többet nem rendelek tőlük.

2022. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
97%
Nekem van ismerősöm, aki biciklis futár, ha sokat dolgozik napi 50 ezret is megkeres tisztán. Az azért nem rossz gázsi.
2022. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
0%

18.-ra.


Én konkrétan tudok burkoló srácot, akinek megvan a havi 600+, legálisan, adózva. Sok csaj le sem köpi, mert "csak melós".


Viszont érdekes...könyvtáros haveromnak sem bikini modell a csaja, pedig ő 2 diplomás, és elég sportos. Csak csóró.

2022. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
90%
De miért járna mindenkinek bikini modell, azt a megfizethetetlen bájolgó édesanyátokat.
2022. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!