Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szemmel nem fura a Wolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel nem fura a Wolt és Foodpanda futár férfiak "felmagasztalása"?

Figyelt kérdés

Ez a munka gyakorlatilag egy betanított gyári munkás értelmi szintje, mégis úgy adják elő mintha valami menő, vagány hú de micsoda nagyon jó karrier, szakma lenne és milyen büszke lehet aki bekerül oda.


Ezek a szerencsétlen futár pasik meg gondolom nem értik miért kerülik őket a nők.



2022. márc. 1. 12:32
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
11%
Inkább legyen futár, mint egy csicska tanár például. Az egyik legjobb átmeneti meló.
2022. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
98%
De nem mindegy? Az a lényeg, hogy fizetik, és ha szeret is futárkodni az illető, akkor nyert ügye van.
2022. márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%

A nnnnőőőőők. A kkkurvvaaa nnnőőők. Jön a kövi hisztivonat.

Nekem 8 mit keccsöl a másik, ha velem normális, fel van véve.

2022. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
11%
Senkinészre sem veszi őket. Nekem meg ez a tapasztalatom.
2022. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
98%

Női szemmel nézve a kajafutárok a modern világ hősei. Az előbb ebéd után jutott csak eszembe, hogy nincs itthon desszert, 10 perc alatt kihozott két szelet tortát egy wolt futár a cukiból. Hálás vagyok a munkájáért, nekem rengeteg időt és energiát megspórol, cserébe örömet szerez amit hoz, csupa pozitív élményt kapcsolok a kajafutárokhoz. Naná, hogy felmagasztalom őket.


De csak mint egy univerzális masszát, nem egyéni pasikat. Ismerkedni nem ismerkednék futárral, csak azért, mert kihozza nekem a gyrost meg a sütit.

2022. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
97%

Hát aki ennyit biciklizik, annak pl. nincs pocakja, viszont baromi izmos combjai vannak és feszes feneke.

Úgyhogy én fenntartással kezelném azt az állítást, hogy a nők kerülik őket. :-)))


Nyilván nem karrier, de vagy egyetemisták csinálják munka mellett, vagy olyanok akik helyette pl. bolti eladók lehetnének. Az talán karrier?


Ja, amúgy meg holtbiztos vagyok benne, hogy az általad lenézett betanított gyári (férfi) munkások könnyebben találnak párt maguknak, mint azok az incelek, akik itt nyavalyognak-dühöngenek nap nap után. (Ha magadra ismertél, nem véletlen.)

2022. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
98%

ha biciklivel jár akkor még sportol is, és nem hízik el, a napi edzés meg is van.... :)


Amúgy gyűlölöm amikor valakiről egyből rossz véleménnyel vannak és lenézik a munkája miatt.


Én 2 állás közt voltam 8 hónapon át, míg sikerült másik jó állást találni, 8 hónapig pizzafutárkodtam, pont lesz**artam ki mit gondol.

2022. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

# 5


na de akkor egyetértessz, hogy nem ismerkednél ilyen férfival, mert azért ennél ambíciózusabb férfira vágynál

2022. márc. 1. 12:59
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyok sok futárlányt/nőt is látok.
2022. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
20%

Valahogy meg kell szólítania a primitívebb réteget, akik arra még alkalmasak, hogy motorral egyik helyről egy másik helyre szállítsák a takarmányt.


Igényes embernek a futás munka nem életcél, hanem átmeneti foglalkozás, mellékállás, diákmunka.


Mivel nagy a flkutuáció, ezért idealizálták a "futár" munkát.

2022. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!