Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szemmel férfiak akik Wolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel férfiak akik Wolt vagy Foodpanda futárok, azok csórók?

Figyelt kérdés
Szóval első gondolata egy nőnek mi lesz ha meglát így?

2022. jan. 5. 12:15
A kérdező szavazást indított:
hú milyen szorgalmas pasi, feltalálja magát, nem büdös neki a munka
szerencsétlen vesztes, semmire nem jutott
vajon miért éri be csak a futárkodással
biztos másodállásban csinálja egyetem mellett
hát nem ambíciózus az biztos
ez diákoknak való nyári munka, nem felnőtt, komoly férfinak
vonzó és férfias egy futár pasi
egyéb: írd le
37 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Párom Wolt futár, és többet keres mint én a multinál :D De ha ezt nem tudnám, akkor sem gondolnám csórónak.
2022. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Én azt szoktam gondolni: szegényt biztos kirakták a normális munkahelyéről, azért kényszerül erre. Sajnálom őket. Nem hiszem, hogy bárki jókedvéből csinálja.
2022. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom őket csórónak, nyilván okkal csinálják; például több barátom is azért lett futár, mert a járványhelyzet miatt elveszítette a munkáját. Ugyanolyan tisztességes munka, mint bármi más, legfeljebb sajnálom őket (részben azért, amit a #2-es írt, részben mert nem egy kényelmes munka), épp ezért is mindig adok borravalót.
2022. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Volt lakótársam futárként havi 400at keres. Bár tudja hogy ez sem mehet örökké, mert tolj le két évet télen is bringával, és meg fog látszódni az egészségeden. Meg amúgy is, kicsit túlvállalta magát. Szóval jól fizet, de tenni is kell érte. Viszont ha összejön sok pénz, utána válthatsz jól egy normálisabb munkára, és nem fog számítani, hogy kerestél meg 1-2 év alatt több milliót.
2022. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs mennyit kereshetnek, nem tudom hogy csórók-e.

Előítéletes vagyok de nem szeretem őket, nagy részük idióta módon közlekedik, tegnap pl. centiken múlt, hogy elüssön a járdán(!) az egyik. :D

2022. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyit keresnek, de a többség pofátlanul felszámolja magának a borravalót is (pl 3600 helyett 4000-et mond) tehát gazdagnak nem gondolnám őket
2022. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!