Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő után adja fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után adja fel az ember a pártalálás reményét?

Figyelt kérdés

Úgy érzem belefáradtam már az ismerkedésbe. Semmi esélyt nem látok hogy nekem valaha báratnőm legyen. Sokat csalódtam a lányokba, pedig csak ismerkedés szakaszában voltunk. Eljátszák hogy akarnak valamit, de ha jön egy jobb szó nélkül eltűnnek. Vagy a legjobb amikor úgy csinál mintha én értettem volna félre az egészet. Pedig egyértelmű hogy bejöttem neki, csak talált mást.

23 vagyok de már úgy érzem elfáradtam ettől az egésztől, semmi siker élményem nem volt. Meg ennyi idősen már rég elkéstem, egy lány sem szereti a kezdő fiúkat. Sajnos a lányok nagy része nem a belső tulajdonságokat nézi.


2022. febr. 27. 22:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

23 évesen feladni?

Egy punci vagy, mar ne haragudj.

Még fiatal vagy,

2022. febr. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%

Ha akarod ha nem, fel fogod adni pár év aktív társkeresés után

Az emberi pszihé nem bírja a hosszútávú kudarcot, és megcsömörlik az adott tevékenységben.

Szóval ne add fel amíg úgy érzed van esélyed, mert ha egyszer sikered lesz nyertél.

Ha nem lesz, akkor úgyis megtörsz végül, és elengeded a témát.

Legfeljebb itt a gyakorin foglalkozol vele egy-egy szaftos vita erejéig

2022. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kb 15 évesen adtam fel, amikor a legtöbben elkezdik.

Nem voltam ronda, átlagos kinézetem volt, normál testalkatom, nem votlam buta sem, de "stréber" sem, voltak barátaim, haverjaim, hobbik, elfoglaltságok stb. Mégis valamiért úgy néztek rám a lányok, mintha valami gusztustalan szörny lettem volna. Mindig ez az érzés volt bennem, hol gyengébben hol erősebben. Aztán valahogy, amikor tátl nem számítottam rá, mégis lett egy lány akinek megtetszettem és összejöttünk. 3 évig tartott, persze a végén megcsalt és kidobott. Utána 2 évig voltam totál magam alatt, majd amikor úgy éreztem ideje keresni valakit, hogy "végre készen" állok ismét, ha kell verővel elnyomom ezt az érzést, ismét összefutottam egy oolyan lánnyal akivel úgy éreztem lehetne valami, de megint nagyot koppantam. Totál lealázott és hülyét csinált belőlem.

Nos "szerencsére" már külsőre is igencsak ocsmány lettem, szóval az undort magyarázza legalább valami.

2022. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én már feladtam 25 évesen igaz sosem ismerkedtem igazán tudom magamról hogy ronda vagyok többször lehetett volna barátnőm de nem lett belőle semmi mert nyuszi voltam már nem kezdeményez nálam senki és én se senkinél de te ne add

fel.

2022. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!