Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 130 kilósan tényleg sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

130 kilósan tényleg sosem lesz senkim 24 évesen? Komolyan le kell fogynom ahhoz is, hogy társkeresőkön bárki rám írjon?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem volt párkapcsolatom. Budapesti 24 éves kövér férfiként egy hete regisztráltam a Romeora, Grindr-ra és még két társkeresőre. Mindenhol megadtam az adataimat, kiraktam képeket, de egy hét alatt a kutya sem írt rám. Tényleg ennyire nem lehet fiatal kövér férfiként párt találni? Arcra nem vagyok az a szépfiú-típus, de csúnya sem vagyok. Mondjuk, hogy átlagos. Lányoknál simán volna így is esélyem. Tudom, mert sok lányon veszem észre azt, amit meleg fiúkon sosem: a vonzalmat, és azt, hogy meglátják bennem a férfit. De én meleg vagyok.

És el vagyok keseredve. Oké, értem, hogy a legtöbb srác nem dagadt partnert képzel el magának. De tegyük fel, hogy most lefogyok és majd minden ujjamra jut 3 srác. Falom a férfiakat, majd találok is egy olyat, akivel egymásba szeretünk, boldogok vagyunk, összeköltözünk stb., majd betegség miatt ismét brutálisan elhízom... És akkor azért, mert a testem nem ugyanaz, már nem érdemlem meg a szeretet és elhagy a párom?


Szóval nagyon szomorúan vettem észre azt, hogy senkinél semmi esélyem és a kutya nem ír rám azért, mert van rajtam 50 kg felesleg. Akik mégis mackókat keresnek, gerontofil fiatal fiúk, akik öreg mackókat keresnek. És látok pár olyat is, aki ducikra bukik, de azok hamar elkeltek, már csak nézelődés miatt járnak vissza.


Nagyon nehéz ez... Duci srácok, ti hogyan ismerkedtetek össze a partneretekkel? Meséljetek kérlek és nem ducik, ti is, hogy hogyan vélekedtek erről a témáról?



2022. febr. 23. 00:14
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
87%
Bro' 50 kg súlyfelesleggel én nem ezért aggódnék, hanem hogy mikor lesz komolyabb egészségügyi problémám. Mi kell neked cukorbetegség, szívroham, érrendszeri károsodás hogy végre elkezdj fogyni hájpacni?
2022. febr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Ezek nem 24 évesen jönnek, nagyokos. És bár már januárban életmódot váltottam és leadtam 10 kilót (140 kg voltam), de nem ez volt a kérdés..
2022. febr. 23. 00:32
 3/58 anonim ***** válasza:
37%

Ne foglalkozz a bunkó válaszolókkal.


Regisztrálj még több oldalra, ne romeo meg ilyen hulladék helyekre hanem más, kifejezetten duciknak való oldalra. Melegmacik vagy grommr is beválhat.

Járj el bulizni, társaságba. Személyesen lehet jobban megy majd.

Kezdeményezz, lehet sokan nem mernek elsőnek írni.


Nagyon sokan az ilyen alkatra vágynak, ha fogyni akarsz ne emiatt fogyj.


Én ugyan pár kilóval alattad vagyok, de úgy gondolom (tapasztalat), hogy nem olyan nehéz, ha más nem, beszélgető társat találni.

2022. febr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
78%

Rossz hírem van, mert 24 évesen is előjöhet bármelyik egészségügyi probléma. A kórós elhízás egészségügyi kockázatai minden életkorban fennállnak.

A kérdésedre akkor is ugyanaz a válasz. Te meg tudnál egyébként kívánni egy hasonló hízósertés nagyságú, fél perc mozgástól malacként röfögő, levegő után kapkodó, hájtól szétfolyó figurát? Akkor miért várod el másoktól?

2022. febr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

3-as nagyon szépen köszönöm.:-)


Nem, én önmagam miatt szeretnék lefogyni, hogy magamnak tetszek. De azért elkeserítő ez a szituáció.


Az az 1-2 oldal pont a meleg macis oldalak és pont ott tapasztaltam a"macivilágban" látottakat. :D

2022. febr. 23. 00:42
 6/58 anonim ***** válasza:
94%
Akár tetszik, akár nem, nem a legvonzóbb dolog a kövérség. Te hasonló alkatú pasit szeretnél magad mellé?
2022. febr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként egyáltalán nem biztos, hogyha lefogsz akkor minden ujjadra három srác fog jutni.
2022. febr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

4:


Ember. Nem röfögök fél perc mozgástól, nem is kapkodom a levegőt és nem folyok szét. :-) Ez a te komplexusod.


És képzeld, IGEN, tudnék vonzódni egy macihoz nem duciként is. Négy éve kezdtem elhízni, előtte 75 kg voltam a 180 cm-es magasságomhoz és akkor sem tartottam kevésbé vonzónak egy macis srácot egy kigyúrttól. Nekem minden típus bejön. És itt nyilván nem a 200+ kilós valakikre kell gondolni, de ha valaki volt 180 cm magas és 120 kg, szerintem bőven lehetett vonzó, ha jól viselte a súlyát.


Buta vagy nagyon amúgy. Egy diplomás ápolónak magyarázod be, hogy ezek a betegségek 99%-ban 35-40 éves kor felett jelentkező problémák? Nyilván most is egészségtelen a súlyom, de az én koromban nem jelentkeznek problémák a korosztályom 90%-ban a duci srácoknál sem. Ismétlem: duci és nem 200+ kilós eseteknél.

2022. febr. 23. 00:48
 9/58 A kérdező kommentje:
7: Miattam ne aggódj, jutott korábban is ennyi átlagos testalkatúként. De ezen nem fogok veled vitatkozni. Nyilván érthetted a lényeget.
2022. febr. 23. 00:49
 10/58 anonim ***** válasza:
92%

#8 ha egészségügyben dolgozol akkor pontosan tudod mik a kórós elhízás kockázatai. Mérd már meg a vérnyomásod... ízületeid hogy vannak? Csinálj 20 guggolást és mérd meg megint a pulzusod, vérnyomásod, szaturációt. Na még mindig úgy gondolod hogy olyan frankó 130 kg-snek lenni?

Be akarod magyarázni azt amiről te is pontosan tudod hogy nem elfogadható. Inkább tegyél ellene, azzal többet segítesz saját magadnak.

2022. febr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!