Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 130 kilósan tényleg sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

130 kilósan tényleg sosem lesz senkim 24 évesen? Komolyan le kell fogynom ahhoz is, hogy társkeresőkön bárki rám írjon?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem volt párkapcsolatom. Budapesti 24 éves kövér férfiként egy hete regisztráltam a Romeora, Grindr-ra és még két társkeresőre. Mindenhol megadtam az adataimat, kiraktam képeket, de egy hét alatt a kutya sem írt rám. Tényleg ennyire nem lehet fiatal kövér férfiként párt találni? Arcra nem vagyok az a szépfiú-típus, de csúnya sem vagyok. Mondjuk, hogy átlagos. Lányoknál simán volna így is esélyem. Tudom, mert sok lányon veszem észre azt, amit meleg fiúkon sosem: a vonzalmat, és azt, hogy meglátják bennem a férfit. De én meleg vagyok.

És el vagyok keseredve. Oké, értem, hogy a legtöbb srác nem dagadt partnert képzel el magának. De tegyük fel, hogy most lefogyok és majd minden ujjamra jut 3 srác. Falom a férfiakat, majd találok is egy olyat, akivel egymásba szeretünk, boldogok vagyunk, összeköltözünk stb., majd betegség miatt ismét brutálisan elhízom... És akkor azért, mert a testem nem ugyanaz, már nem érdemlem meg a szeretet és elhagy a párom?


Szóval nagyon szomorúan vettem észre azt, hogy senkinél semmi esélyem és a kutya nem ír rám azért, mert van rajtam 50 kg felesleg. Akik mégis mackókat keresnek, gerontofil fiatal fiúk, akik öreg mackókat keresnek. És látok pár olyat is, aki ducikra bukik, de azok hamar elkeltek, már csak nézelődés miatt járnak vissza.


Nagyon nehéz ez... Duci srácok, ti hogyan ismerkedtetek össze a partneretekkel? Meséljetek kérlek és nem ducik, ti is, hogy hogyan vélekedtek erről a témáról?



2022. febr. 23. 00:14
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
91%

A gerontofil fiatal fiúkat nem kell felhozni példának,mert ők általában anyagiakért "gerontofilak". Amelyik nem, az pedig gyerekkori problémák miatt vonzódik a kövér öregekhez.Mondjuk ezekből egyre több van.


De ha megnyugtat,akkor elmondom, hogy 184 magasan és 88 kg-mal sem könnyű ismerkedni.Főleg,ha kapcsolatot keres valaki és tízperces numerát.


Viszont ha azt írod, hogy majd falod a férfiakat és jön egy,aki szerelem lesz....hát...ez elég érdekes.

Azt szokták mondani, aki fal, az sosem tud jóllakni és még az ízeket sem élvezi...

2022. febr. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem először le kéne fogyni jó pár kilót.
2022. febr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%
25 kilóval nehezebb vagyok mint a kérdező és van barátom :D a megfelelő helyen kéne keresgélni!
2022. febr. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Van aki kifejezetten a kövér srácokat szereti de asszem viszonylag ritka az ilyen. Ha már fogytál 10 kilót tök jó úton jársz ne add fel! Munkatársam ketogén diétával fogyott kb 50 kilót 1-1,5 év alatt.

A párkapcsolatot meg ne eröltesd majd lesz párod ha eljön az ideje. Én pl. 37 éves koromig csak "kalandoztam"

2022. febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
85%

Ha neked megfelel a súlyod, fogsz találni hozzá való közönséget, akinek bejön, csak több idő. Valószínűleg nem annyit, hogy "fald a férfiakat" de azért párat biztosan.


Az viszont nagyon durva, hogy egy számomra brutálisan elhízott 2-3XL(ez extra large jelentéssel bír)es férfi gondolja magát macinak, akit én már szélsőségesen elhízottnak látok, és hozza fel példának, hogy legalább nem 200+kilós, ami a skála abszolút határa, ott már halnak meg emberek a súly felé közeledve.


Úgy 100 kilónál van a macik határa 180 centihez. Az már pocakos, vastag husis karú, összeérő combú alkat. A tiéddel, ha járnál gatya nélkül, véresre dörzsölnék egymást a combjaid, a hasad meg rálóg a nemiszervedre. Már szélsőségesen kövér vagy, gondolom ezért kezdtél diétázni is, mert tudod.


Van egy társkereső, ahol gyakran belebotlottam egy harmincas férfiba, aki ilyen nagyon kövér férfiakat keres, szerintem örülne is, hogy fiatal vagy.


Ha gondolod írok neked privit.

2022. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
12%
Tényleg. Elhízottan (is) csak a nők találhatnak párt.
2022. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
28%
Tévedsz, a nők sem. Puszi: egy kövér csaj.
2022. febr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
20%
A nők találhatnának, csak ahhoz szóba kellene állniuk pl. a kérdezővel. De nektek csak a saját szintetek feletti férfiak jók.
2022. febr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
85%
Ismét tévedsz, de beszéld csak be magadnak hogy hú de könnyű a nőknek. Ha ettől boldog vagy...
2022. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
88%
Én például kifejezetten nem szeretem a vékony pasikat (mint mondtam kövér csaj vagyok ), de a körvér csávók is modell alkatot keresnek átlagban.
2022. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!