Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 130 kilósan tényleg sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

130 kilósan tényleg sosem lesz senkim 24 évesen? Komolyan le kell fogynom ahhoz is, hogy társkeresőkön bárki rám írjon?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem volt párkapcsolatom. Budapesti 24 éves kövér férfiként egy hete regisztráltam a Romeora, Grindr-ra és még két társkeresőre. Mindenhol megadtam az adataimat, kiraktam képeket, de egy hét alatt a kutya sem írt rám. Tényleg ennyire nem lehet fiatal kövér férfiként párt találni? Arcra nem vagyok az a szépfiú-típus, de csúnya sem vagyok. Mondjuk, hogy átlagos. Lányoknál simán volna így is esélyem. Tudom, mert sok lányon veszem észre azt, amit meleg fiúkon sosem: a vonzalmat, és azt, hogy meglátják bennem a férfit. De én meleg vagyok.

És el vagyok keseredve. Oké, értem, hogy a legtöbb srác nem dagadt partnert képzel el magának. De tegyük fel, hogy most lefogyok és majd minden ujjamra jut 3 srác. Falom a férfiakat, majd találok is egy olyat, akivel egymásba szeretünk, boldogok vagyunk, összeköltözünk stb., majd betegség miatt ismét brutálisan elhízom... És akkor azért, mert a testem nem ugyanaz, már nem érdemlem meg a szeretet és elhagy a párom?


Szóval nagyon szomorúan vettem észre azt, hogy senkinél semmi esélyem és a kutya nem ír rám azért, mert van rajtam 50 kg felesleg. Akik mégis mackókat keresnek, gerontofil fiatal fiúk, akik öreg mackókat keresnek. És látok pár olyat is, aki ducikra bukik, de azok hamar elkeltek, már csak nézelődés miatt járnak vissza.


Nagyon nehéz ez... Duci srácok, ti hogyan ismerkedtetek össze a partneretekkel? Meséljetek kérlek és nem ducik, ti is, hogy hogyan vélekedtek erről a témáról?



2022. febr. 23. 00:14
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
80%
Hát igeeen... Bár egyszer én összejöttem egy közel ennyi kilós sráccal gimiben. Jókor volt jó helyen. Meg egy ideig jól bánt velem. De ha visszagondolok, hogy én vele együtt voltam... Amúgy én is túlsúlyos vagyok, de rajtam "csak" 20 kg van, van barátom. De azért 130 kilóból érdemes lenne lefogyni olyan 90-re legalább.
2022. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező amúgy ismerkednél hasonlóan duci sráccal? Írj ha igen :)
2022. febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
72%
#29 Ismerek olyan kövér nőt, akinek férje van, szóval nem igaz, amit állítasz. De ha szerinted igen, akkor miért nem próbálsz meg lefogyni?
2022. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
85%
Rajta vagyok, mínusz tizenkét kiló, de baromi lassan megy. És még így is kövér vagyok. Na de talán újabb tizenkét kiló manusszal :)
2022. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
70%

1. A macis az +15-20kg, nem 50. Az már a csúnya kövér kategória.


2. ne a párkeresésért fogyj már le basszus, hanem hogy ne kapj 35 évesen szívinfarktust!


3. Az emberek párválasztásnál a szépet keresik elsősorban, és az extrém elhízást, az emberek nagyon kis hányada tartja szépnek. Sokan kifejezetten az igénytelenség és akaratgyengeség megnyilvánulásának tartják.


4. Van abban valami báj, ahogy agresszíven követelezől. "ELVÁRHATÓ", hogy a kisportolt testű, vékony, jóképű pasiknak begyere. Ja és, nem is elég, hogy visszaírjanak, még ők írjanak rád :D :D :D IMÁDOM!

2022. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
76%
Uh, na a 32-es válaszolóval már el is mehetsz randizni !!! :) :) Remélem nem baj, hogy hasonlóan duci :)
2022. febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
25%
És ha mondjuk nekem az is macis akin 70 vagy 100 kiló fölösleg van? Hadd ne ti mondjátok meg mi macis meg mi nem, ki a szép és ki nem... Mindenkinek van saját elképzelése ezekről, felesleges és káros általánosítani és azt állítani hogy ez vagy az lenne az Igazság.
2022. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
69%
Jó, akkor én meg magamat amerikainak tartom. Hadd ne ti mondjátok már meg, hogy mi a nemzetiségem !
2022. febr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
96%
Kétpipás annyira utálja a nőket, hogy nem esett le neki, hogy a kérdező meleg. De azért idejött fröcsögni.
2022. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
36%

A macis nem olyan, mint a szép. Testalkati besorolások azok nem szubjektívek. Ahogy a 140 kilósat se tarthatod vékonynak, csak mert hozzád képest vékony, mert te 200 kiló vagy.


Az átlagos méret az M, ez kb 180 centis/70 kilós férfi mérete, ez az átlagos, közepes test. kb 10 kilónként megy felfelé a méret, a nagy, extra nagy a macis, felette pedig mér nagyon durván kövér valaki.

2022. febr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!