Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 130 kilósan tényleg sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

130 kilósan tényleg sosem lesz senkim 24 évesen? Komolyan le kell fogynom ahhoz is, hogy társkeresőkön bárki rám írjon?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem volt párkapcsolatom. Budapesti 24 éves kövér férfiként egy hete regisztráltam a Romeora, Grindr-ra és még két társkeresőre. Mindenhol megadtam az adataimat, kiraktam képeket, de egy hét alatt a kutya sem írt rám. Tényleg ennyire nem lehet fiatal kövér férfiként párt találni? Arcra nem vagyok az a szépfiú-típus, de csúnya sem vagyok. Mondjuk, hogy átlagos. Lányoknál simán volna így is esélyem. Tudom, mert sok lányon veszem észre azt, amit meleg fiúkon sosem: a vonzalmat, és azt, hogy meglátják bennem a férfit. De én meleg vagyok.

És el vagyok keseredve. Oké, értem, hogy a legtöbb srác nem dagadt partnert képzel el magának. De tegyük fel, hogy most lefogyok és majd minden ujjamra jut 3 srác. Falom a férfiakat, majd találok is egy olyat, akivel egymásba szeretünk, boldogok vagyunk, összeköltözünk stb., majd betegség miatt ismét brutálisan elhízom... És akkor azért, mert a testem nem ugyanaz, már nem érdemlem meg a szeretet és elhagy a párom?


Szóval nagyon szomorúan vettem észre azt, hogy senkinél semmi esélyem és a kutya nem ír rám azért, mert van rajtam 50 kg felesleg. Akik mégis mackókat keresnek, gerontofil fiatal fiúk, akik öreg mackókat keresnek. És látok pár olyat is, aki ducikra bukik, de azok hamar elkeltek, már csak nézelődés miatt járnak vissza.


Nagyon nehéz ez... Duci srácok, ti hogyan ismerkedtetek össze a partneretekkel? Meséljetek kérlek és nem ducik, ti is, hogy hogyan vélekedtek erről a témáról?



2022. febr. 23. 00:14
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne fogyj le. Hízzál és panaszkodj.
2022. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:

50-es: Inkább majdnem egy húszast híztam évente, viszont idén az elmúlt 1,5 hónap alatt le is adtam 15-öt. :-) Mostmár "csak" 125 kg vagyok.


51-es: Meghagyom neked.

2022. febr. 25. 14:35
 53/58 anonim ***** válasza:
100%

#49

Az a Martin is ír ide és ő is ilyen 130-140 kg közt van és a párkereséssel is gondja van, azért gondoltam, hogy ő lehet az.

2022. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
89%

170 kilós haveromnak vannak alkalmi kapcsolatai havi szinten, tinderről.

Ne add fel.

2022. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
57%
Senki sem szeret seggbekukizni egy 130 kilós srácot, ha nem fogysz le, sosem leszel férfifaló…
2022. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
44%
Te magad is vágod hogy mi az igazi gond. Hogy divatb..i vagy. Élj normális életet!
2022. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
45%
130 kilósan te nem duci vagy, hanem súlyosan elhízott! A duci az vagyok én, akin van kb. 15 kiló felesleg -és ettől is szabadulnék, vagy legalább csökkenteném- 130 kilósan még ha 190 centi vagy is van rajtad kb. 40 kiló túlsúly.
2022. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy nem akarok gonosz lenni, de 130 kilósan szerintem nők számára sem lennél vonzó, nem a melegséggel van a baj.
2022. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!