Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő után adja fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után adja fel az ember a pártalálás reményét?

Figyelt kérdés

Úgy érzem belefáradtam már az ismerkedésbe. Semmi esélyt nem látok hogy nekem valaha báratnőm legyen. Sokat csalódtam a lányokba, pedig csak ismerkedés szakaszában voltunk. Eljátszák hogy akarnak valamit, de ha jön egy jobb szó nélkül eltűnnek. Vagy a legjobb amikor úgy csinál mintha én értettem volna félre az egészet. Pedig egyértelmű hogy bejöttem neki, csak talált mást.

23 vagyok de már úgy érzem elfáradtam ettől az egésztől, semmi siker élményem nem volt. Meg ennyi idősen már rég elkéstem, egy lány sem szereti a kezdő fiúkat. Sajnos a lányok nagy része nem a belső tulajdonságokat nézi.


2022. febr. 27. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem pont 23 évesen lett. Viszont a szakítás után nem sok babér termett, csak alkalmik, mert olyan nők jöttek, akikkel nem akartam komolyat.
2022. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Soha nem adom fel. Persze százból egy, amiből lesz valami, de akkor se. A maradék 99 arra jó, hogy egy idő után legyen min nevetned.


Egyébként meg semmiről nem késtél le, csak eddig nem jó helyen keresgéltél. Vagy nem jó időben. :) Egyszer összejön az, ne aggódj! ;)

2022. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

23 évesen még nem vagy elkésve semmivel. Az én exem 32 éves volt, amikor megismerkedtünk és még soha nem volt addig komoly barátnője. Talán 1-2 kalandja volt előttem. De ettől ő még nem volt defektes, teljesen normális értékrenddel rendelkezett.

Ne keress, ne görcsölj, éld az életed, majd jönni fog a te párod is.

2022. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2-es jól mondja.
2022. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

én soha nem kerestem, mindig magától jött.


sztem az a baj, h. rágörcsölsz.


én egyetemen, munkahelyen ismerkedtem, de akkor sem direktben, tanultam, dolgoztam, és mellém keveredtek emberek, akikkel aztán egymásba szerettünk....

2022. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Feladni sose szabad, viszont ha nagyon aktivan keresed a párod akkor gyakran csalodás is tud érni. Majd megtalálod. 23/F
2022. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Ezen 20 év múlva ráérsz gondolkozni!

Addig is lazulj el, és tét nélkül legyél nyitott, jönni fog, akire vársz.

2022. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

"én egyetemen, munkahelyen ismerkedtem, de akkor sem direktben, tanultam, dolgoztam, és mellém keveredtek emberek, akikkel aztán egymásba szerettünk....":


Én is azt hittem, hogy ez lesz velem, de nem történt semmi

2022. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

#5 én is azt hittem ez lesz

Aztán se egyetemen,se munkahelyen nem volt semmi,ha már valakivel túl érdeklődő voltam egyből félreértette,egyetemen meg kb azért szóltak csak hozzám,hogy vannak-e tételeim.

Egyébként 14 éves korom óta érzem,hogy szerencsétlen vagyok a szerelemben,24 évesen sem változott

2022. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem szabad feladni
2022. febr. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!