Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kezdeményeznek nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kezdeményeznek nálam férfiak, kezdeményezzek én?

Figyelt kérdés
Érdemes megpróbálni, ha nálam soha életemben nem kezdeményezett senki, vagy reménytelen a helyzet? Kaptam már pár visszautasítást, még olyankor is, amikor nem is próbálkoztam, csak kedves voltam. Viszont ha sok férfinél próbálkozom, aki legalább minimálisan szimpatikus, előbb-utóbb valaki csak meglát bennem valaki valamit, nem?
2022. febr. 14. 11:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

Hiába pontoztok le hülyék. :)


A színtiszta igazat írtam.


(18, 20)

2022. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
74%
#21 azért pontoznak le mert a saját tapasztalataid nem univerzálisan igazak
2022. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
61%

22

Én nem is mondtam, hogy az univerzális igazságot írom le. :)) Szerinted itt bárki azt szokta írni? Ne viccelj már.

2022. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
50%
..de
2022. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
61%
Oké. Amikor azt írom, hogy "én... ezt és ezt tapasztaltam", akkor egészen pontosan mi utal arra, hogy univerzális igazságot fogalmazok meg?
2022. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
50%
Az egész ahogy közlöd h a kérdezőnek pontosan milyen tipussal hogyan kell bánnia és mire kell számitania, férfiak is pontosan milyenek stb full általánositás az egész és mint egy kézikönyv ugy adod elő.
2022. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
61%

26

Nem. Leírtam, hogy velem mi történt.

2022. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
86%

Ha tapasztalatod alapján még soha nem kezdeményeztek nálad, akkor nem kérdés, hogy neked kell kezdeményezned, mert a sült galamb nemigen fog a szádba repülni.


De én első körben a helyedben inkább mégis azt csinálnám, hogy feltenném magam egy internetes társkeresőbe, méghozzá rendes, korrekt, nem retusált fényképekkel és valós adatokkal (testsúly, kor, magasság). Még ha nem is kezdeményezel, akkor is szinte teljesen biztos, hogy már az első két hétben fogsz leveleket kapni. Nagyon sok a magányos és társra vágyó férfi. Ha esetleg nem is találsz végül így társat, akkor is felnyomhatja az önbizalmadat az a tapasztalás, hogy vannak, akiknél simán szóba jöhetsz, mint társjelölt.

2022. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
38%
így van, használd egótuningnak a férfiakat, kit érdekelnek a férfiak
2022. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
74%

Társkeresőkön biztosan lenne sikered, csak ott viszont NEKED kell majd óvatosnak lenned, hogy a sok idiótát kiszűrd.

Szerintem olyan "ronda" nő nem létezik aki ne kellene senkinek. Ha másra nem, de alkalmi kapcsolatra tuti. Feltéve, hogy te ebbe belemész.

Ha normális kapcsolatot akarsz akkor sok sikert, szerintem egy alapvetően nagyon vonó nőnek is nehéz olyasvalakit találnia aki tényleg illik hozzá.

Egyébként nyugodtan kezdeményezz, veszteni valód nincs. A legtöbb férfi szerintem nagyon meglepődik ha egy nő próbálkozik nála.

2022. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!