Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők nem harapnak és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők nem harapnak és a férfiak meglepőnek a kezdeményezésen?

Figyelt kérdés

Akkor miért nincs bátorságuk az embereknek közeledni egymáshoz?


Valóban az a valóság, hogy tuti vissza leszel utasitva, beégsz, bármi?


Mi lenne ha kipróbálnánk, hogy valójában mi történik?


2020. okt. 24. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Valójában ez nem így működik. A nők nagyon is harapnak, és van kb. 5mp-ed, ami alatt a nő a férfi külseje alapján eldönti, hogy érdekli-e vagy sem. Ha nem, akkor menekülj mert amit ott fogsz kapni, azt nem szeretnéd hallani/átélni.

Onnantól semmi jóra nem számíthatsz.

A valódi gond ezzel az,hogy a nőknek a férfiak felső 5-10%-a jön be ilyen szempontból, a többi az nem.

DE ha férfiként nem jóképűnek születsz, és megismerni sem akarnak a nők,mert elítélnek az arcod alapján 5mp alatt, akkor mégis hogy lehet esélyed egyáltalán, hogy bárkivel is összejöjj? Megsúgom, sehogyan.

És ez itt a nagy gond, az a fene nagy válogatósság.

A 100. kudarc után zsinórban, pozitív visszajelzés nélkül pedig megunod az egészet és ennyi volt.

Ilyen a férfi élet, semmi pozitív visszajelzés a nőktől, de menjél és csináld tovább ezredjére is, és még utána is...

2020. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Én jártam úgy, hogy konkrétan a nő az udvarlásomra azt reagálta, hogy mégis hogy a francba jut az eszembe olyan, hogy köztünk bármi lehetne? Tehát hogy férfi létemre mégis hogy merek én udvarolni kb... Volt más negatív eset is, pozitívra nem emlékszem.
2020. okt. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Kb úgy reagálnak a nők, mintha a királynőhöz menne oda az ember udvarolni. De lehet hogy a királynő is normálisabban reagálna.
2020. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Ahogy odamentek, nem is csodálom, hogy senki nem kér belőletek.
2020. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 miket tapasztaltál/hallottál?
2020. okt. 25. 00:23
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Volt olyan nő, amelyik valami olyasmit mondott, hogy "mit akar itt ez a meleg"? Melegnek nézett valamiért valószínű. Bár ha meleg lennék, akkor minek csajoznék?...
2020. okt. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
A nők betegek, arcfetisuk van es csakis es kizaloga arc (meg magassag, jo oltozek, kigyurtsag) alapjan valogatnak es 5 mp alatt eldontik h akarnak e toled valamit vagy sem.
2020. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
A lanyok baranyborbe bujt farkasok
2020. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ne olvasd a gyk ezen témakörében szereplő kérdéseket, mert a defektes emberek gyűjtőhelye. Ennél a kérdésnél is minden válaszban az általánosítás meg a nőgyűlölet megy.


Én pár napja határoztam el, hogy odamegyek pár nőhöz és lesz ami lesz. Jelentem még élek. Nagyon is pozitívan reagálnak normális közeledésre. Aki meg nem, attól te mit is szeretnél igazából?

2020. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

"Én pár napja határoztam el, hogy odamegyek pár nőhöz és lesz ami lesz. Jelentem még élek. Nagyon is pozitívan reagálnak normális közeledésre. Aki meg nem, attól te mit is szeretnél igazából?"


Biztos volt olyan nő, aki negatívan reagált, csak nem írod le.

2020. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!