Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szánalmas ha annyira vágyom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas ha annyira vágyom a nők társaságára hogy még azt is elviselem ha ami után próbálkozom nálunk és barátzónáznak még szívességeket is teszek nekik magamtól?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy annyira vágyom a női társaságra, hogy az sem zavar ha barát zónáznak és magam ajánlom fel sokszor a segítségem. Ettől szánalmas vagyok szerintetek? Néha úgy érzem hogy még ez is jobb mint egyáltalán nem beszélni nőkkel :(

2022. febr. 3. 20:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Egyik sem igaz a fentiek közül. IT-s vagyok, jól keresek, van kocsim és majd szeretnék gyereket. Megbízható vagyok bizonyítja hogy segítek nekik ha kell.

Tudom hogy nem fog változni ahogy hozzám állnak, de ha ignoralmam őket akkor se lenne jobb a helyzetem sajnos.

2022. febr. 3. 22:16
 12/20 A kérdező kommentje:
*ignorálom
2022. febr. 3. 22:16
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
Minél előbb kezdj el sok nővel ismerkedni. Barátilag. És legyenek barátaid. Nekem inkább úgy tűnik, hogy egy barátra vágynál, akivel közel álltok egymáshoz, lehet rá számítani.
2022. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
alfa, chad, allkapocs mikor jon? :)
2022. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ezekkel a nőkkel is csak ismerkedni akartam aztán barátok lettek. Túl jó barátok akik számíthatnak rám ha segítség kell, de több semmi ;)
2022. febr. 3. 23:14
 16/20 A kérdező kommentje:
Abban igazatok van hogy így még azt is mondhatják és szoktak is hogy ők nem akarnak engem kihasználni ami igaz is mert én hagyom magam. Valsz ha nem fogom keresni őket akkor ennyi volt talán párszor majd keresnek ha segítség kell aztán többet nem...
2022. febr. 3. 23:16
 17/20 anonim ***** válasza:

Es te szamithatsz rajuk, ha

- kanos vagy

- penz kene

- el kene intezni vmit pl megvarrni a gatyadat, anyukadhoz bekuldeni gyogyszert a korhazba stb.

- segiteni a hazimunkaban?


Mert ha 1ik sem, akkor ti nem baratok vagytok, hanem a csajoknak a beta-orbiter csicskaja vagy, ugyanis a baratsag az egy ketoldalu kolcsonossegen alapulo kapcsolat.

2022. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Előrébb nem leszek, de hátrébb sem.. így is évekig elvoltam nők nélkül. Köszi a válaszokat asszem menni fog most is.
2022. febr. 3. 23:18
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem ezekben egyikben sem számíthatok rájuk, bár egyszer az egyik segített takarítani és főzni. De én egyébként sem szeretek segítséget kérni senkitől. A legszánalmasabb talán hogy még akkor is segítettem ég csajnak amikor már lett barátja. Bár vele már nem tartom a kapcsolatot. Asszem jobb lesz nekem egyedül...
2022. febr. 3. 23:21
 20/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy szanalmas. Nekem ilyen pasim van mar 9 eve. Mindenben segit es mindig kedves. Elettarsak vagyunk es senkire se cserelnem le. Egy eletre egyuttmaradunk. ❤️
2022. febr. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!