Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti elfogadnátok nagy szívesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok nagy szívességet olyan embertől, akit nem szerettek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nagy bajban vagy,kilátástalan az életed, és van valaki, aki ki tudna téged húzni ebből a helyzetből, pontosabban ki is akar, mert beléd van zúgva, magától ajánlja fel, tehát nem te kéred, hanem ő akar segíteni. És próbálsz kihátrálni, ő meg mondja is,hogy látja, h nem akarod kihasználni és ez jólesik neki. Magyarán annyira rózsaszín ködben van, h azt hiszi, h kölcsönösek lehetnek az érzések és folyton aggódik érted.
2019. aug. 18. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem helyes dolog elfogadni. Később úgyis a "viszonzásban" fog reménykedni.
2019. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám el. Mondjuk attól is függ, hogy konkrétan miről van szó. Ha pl. beintézne egy jobban fizető munkahelyre, azt még esetleg. De azt is csak úgy, hogy őszintén elmondanám, hogy nem tudom az érzéseit viszonozni.Pénzt vagy nagy értékű ajándékot semmiképp nem fogadnék el.
2019. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban olyan nagy bajban vagyok, akkor közölném vele, akár írásban is, hogy nem fognak változni az érzéseim iránta, de elfogadnám.
2019. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az életem múlik rajta, akkor nem valogatnek. Nem hiszem, hogy lenne bármi nemes abban, hogy nem segítesz magadon azzal, amivel csak tudsz, hanem hagyod, hogy megrekedj a kilátástalanságban pusztán azért, mert nem bírod az illetőt aki segíteni tudna.


De! Ha úgy döntesz hogy kell a segítsége, akkor ne manipuláld, hanem légy nyílt, egyenes és őszinte. Mondd el neki, hogy tényleg szükséged lenne a segítségére, de nem érzel iránta semmit, és akkor sem fogsz, ha segít. Megérted, ha ezek után nem akar segíteni, és nem is kerned hogy változtassa meg a ezt a döntését, de ha még áll az ajánlata, akkor igénybe vennéd.. Vagy valami ilyesmi.

2019. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ezt a kérdést miért tetted fel? Mentséget keresel arra, hogy igénybe vedd?
2019. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen esetben nagyon is él a "Haszonlesésnek rabja minden ember" közmondás, tehát nem, mert veszélyes.
2019. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Le akar kötelezni. Nem tudatosan, de manipulál. Én pont ezért nem fogadnék el kapcsolat elején nagyobb ajándékot. Mintha megvásárolna vele és utána járna neki a viszonzás. És persze én is úgy érezném, hogy tartozok neki. Nem, köszönöm. Ha az életem múlna rajta, vagy a gyerekem élete vagy a kutyám élete, akkor biztos elfogadnám egyértelművé téve, hogy ettől még nem járunk, de ha lenne bármi más megoldás, akkor inkább azt próbálnám meg.
2019. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom, ez a baj a szerelmes emberrel, hogy mindent megtesz, hogy magához láncoljon, ez nem tudatos, de így működik.

Semmit se fogadtam el tőle. Több randiajánlattal is bepróbálkozott. Mindre nemet válaszoltam. Utána megértette és elbúcsúzott tőlem és minden jót kívánt és sok sikert. Elfelejteni nem fogom, mert soha senki nem volt így oda értem és örülök, hogy megértette, hogy a nem az nem. Tisztelem érte, hogy képes volt elengedni.


Csak kíváncsi voltam a véleményekre, hogy ti hogy döntöttek volna.

2019. aug. 18. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!