Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szánalmas ha annyira vágyom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas ha annyira vágyom a nők társaságára hogy még azt is elviselem ha ami után próbálkozom nálunk és barátzónáznak még szívességeket is teszek nekik magamtól?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy annyira vágyom a női társaságra, hogy az sem zavar ha barát zónáznak és magam ajánlom fel sokszor a segítségem. Ettől szánalmas vagyok szerintetek? Néha úgy érzem hogy még ez is jobb mint egyáltalán nem beszélni nőkkel :(

2022. febr. 3. 20:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Szánalmas vagy! Most jobb?
2022. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Amikor ezt elmesélem a barátaimnak vagy szüleimnek, mérgesek rám és lehülyéznek. Sajnos néha belül érzem hogy igazuk lehet, de nem bírom ki hogy ne legyek "papucs" úgy hogy ezek a nők kb semmit sem viszonoznak, azaz néha kapok pár puszit és ölelést, pár apró ajándékot és nagyon ritkán ők is segítenek valamiben, de én általában mindig többet teszek értük.
2022. febr. 3. 20:43
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Te sub hajlamu vagy tuti
2022. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1-es értem, de egyébként egy csaj sem akar velem kapcsolatot sajnos, csak ilyen "barát" félének vagyok jó náluk és jól jövök ha segítség kell. Sajnos eléggé hiányzik a nők társasága és régebben amikor volt kapcsolatom akkor is hajlamos voltam papucs lenni és mindent megtenni az akkori páromért. Természetesen a végén mindig megcsaltak és kidobtak :(
2022. febr. 3. 20:47
 5/20 A kérdező kommentje:
Milyen sub hajlamú?
2022. febr. 3. 20:47
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se meleg se bi, ha arra gondolsz
2022. febr. 3. 20:57
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy szánalmas, de ne tedd!
2022. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen, az vagy. Szarba sem neznek teged es meg megalazkodni is hajlando vagy. Ezek alapjan csak az nem hasznalhatna ki teged, aki nem szeretne hasznot huzni rajtad.


Lehetne egy kis ferfi buszkeseged / tartasod, talan komolyabban is vennenek teged ha ennel jobban tisztelned magadat.

2022. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mit érzel mikor szolgálod a nőket akik semmibe vesznek? Miért gondolod változna ettől bármit is a hozzáállásuk ha még hónapokig, évekig csinálod ugyanazt, amire eddig sem reagáltak pozitívan?
2022. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Na lassuk, melyik igaz az alábbiak közül:

Nem akarsz gyereket?

Csóró vagy?

Nincs autód?

Nem vagy megbizhato?

Nincs rendes allásod?


Há barmelyik igaz a fentiek közül, ez a baj veled!


Szívesen!

2022. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!